Marketing

Oferta pracy dla absolwentów Coca Coli: sprawdź więcej szczegółów

  • 23 października, 2023
  • 5 min read

Przegląd:

Coca Cola zatrudnia doświadczonego menedżera ds. analityki platform cyfrowych w swojej lokalizacji w Gurugram. Jako konsultant ds. mediów pomożesz prowadzić te inicjatywy, tworząc plan strategiczny dla wszystkich naszych mediów posiadanych, zarabianych, udostępnianych i płatnych. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna, we współpracy z marketerami marek, partnerami kreatywnymi, public relations, zespołami klientów i partnerami rozlewniczymi, za określenie, w jaki sposób najlepiej inwestować wydatki na marketing bezpośredni marki (DME), aby budować najlepsze w swojej klasie połączenia z konsumentami.

Pełne szczegóły tego stanowisko są następujące:

Role i obowiązki:

  • Działaj jako ekspert merytoryczny w zakresie zachowań i trendów w kanałach konsumenckich i przekładaj te trendy, cele biznesowe i strategie marki na przekonujące briefy agencji i strategie medialne.
  • Prowadzić negocjacje w sprawie inwestycji w media płatne z mediami krajowymi i lokalnymi (telewizja, druk, OOH, radio, cyfrowe itp.) oraz mediami klientów (In-store, PRN), działaniami społecznościowymi i wyszukiwaniem przy wsparciu agencji medialnych.
  • Współpracuj z zespołem wielofunkcyjnym składającym się z marek, zespołów zintegrowanej komunikacji marketingowej (IMC) i zespołów klientów w celu dostarczania zintegrowanych programów komunikacyjnych.
  • Aktywuj programy z zewnętrznymi agencjami medialnymi i dostawcami oraz służ jako dwudniowy kontakt w przypadku pytań i wyników.
  • Oceniaj wyniki programów, przedstawiaj przeglądy poprogramowe, które rejestrują wnioski i włączają je do przyszłej pracy.
  • Zrozum wpływ programu na całą ścieżkę zakupu, biorąc pod uwagę kupującego/konsumenta/rozlewnię w procesie planowania.
  • Stale staraj się wykorzystywać narzędzia medialne (analityka, modelowanie marketingu mix [MMM]dane o odbiorcach, badania na zamówienie, śledzenie IMC, raporty dotyczące konkurencji), aby zamknąć pętlę wyświetleń, wyrażeń, rozmów i działań, aż do transakcji i wsparcia.
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, które mogą wpłynąć na zintegrowany plan marketingowy w celu osiągnięcia najlepszych możliwych wyników.
  • W razie potrzeby koordynuj niestandardowe wysiłki badawcze z partnerami wewnętrznymi i dostawcami, aby skutecznie mierzyć zwrot z inwestycji w programie (ROI) w zakresie przychodów, wartości marki i zaangażowania kupujących.
  • Znajomość krajobrazu partnerów zewnętrznych (agencje, firmy zajmujące się treściami, dostawcy produktów/doświadczeń itp.) w celu określenia optymalnej realizacji i transakcji, tam gdzie to konieczne.
  • Znajdź innowacyjne sposoby tworzenia zróżnicowanych programów, które zainspirują konsumentów do wyboru The Coca-Cola Company.
  • Zarządzaj realizacją i dostawą programów wielu połączeń, aby osiągnąć cele, zoptymalizować wydajność i utrzymać budżet.
Warto przeczytać!  13 zabawnych elementów, które można włączyć do spersonalizowanych kampanii marketingowych

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Licencjate w marketingu, biznesie, komunikacji lub dziedzinie pokrewnej
  • 5 lub więcej lat doświadczenia w marketingu, mediach lub planowaniu/technologii połączeń
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii, planowaniu i zakupie mediów zarówno online, jak i offline
  • Posiadają silne umiejętności analityczne i zrozumienie koncepcji „Media Math”.
  • Zaawansowana wiedza na temat wyświetlaczy cyfrowych, urządzeń mobilnych, wideo, programowych, CTV/OTT itp.
  • Praktyczna wiedza na temat wszystkich aspektów płatnego wyszukiwania i mediów społecznościowych.
  • Podstawowe zrozumienie zasad marketingu i reklamy, a także zrozumienie pojęć i terminów medialnych, wymagań kreatywnych i budżetowych
  • Zorientowany na szczegóły, z wyjątkowymi umiejętnościami krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań, współpracy w zespole i pracy pod presją
  • Silne umiejętności komunikacji, zarządzania projektami i zarządzania czasem
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint itp.)
  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

Zastrzeżenie: Informacje dotyczące rekrutacji podane powyżej służą wyłącznie celom informacyjnym. Powyższe informacje rekrutacyjne zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony Organizacji. Nie dajemy żadnej gwarancji rekrutacji. Rekrutację należy przeprowadzić zgodnie z oficjalnym procesem rekrutacji firmy lub organizacji opublikowanej w ogłoszeniu o naborze rekrutacyjnym. Nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie tych informacji o ofercie pracy. Ani Autor, ani Studycafe i jego Spółki stowarzyszone nie przyjmują żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody jakiegokolwiek rodzaju wynikające z informacji zawartych w tym artykule ani za jakiekolwiek działania podjęte na ich podstawie.

Warto przeczytać!  Jak wiadomości budują dolną część lejka za grosze

Dołącz do członkostwa StudyCafe. Aby uzyskać więcej informacji na temat członkostwa, kliknij przycisk Dołącz do członkostwa

Dołącz do członkostwa

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących członkostwa, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail na adres [email protected]

Dołącz do grupy WhatsApp lub kanału Telegram Studycafe, aby uzyskać najnowsze aktualizacje na temat stanowisk rządowych, Sarkari Naukri, ofert pracy prywatnych, podatku dochodowego, podatku GST, ustawy o spółkach, orzeczeń i CA, CS, ICWA i DUŻO WIĘCEJ!”

Źródło