Rozrywka

Ojciec fanki Taylor Swift, która zmarła w Brazylii, opowiada o ekstremalnych warunkach

  • 20 listopada, 2023
  • 4 min read
Ojciec fanki Taylor Swift, która zmarła w Brazylii, opowiada o ekstremalnych warunkach


Opublikowano: 16:02 czasu PST, 19 listopada 2023 r

Ojciec Any Clary Benevides Machado – fanki, która niedawno zmarła Taylora Swiftakoncertu Eras Tour w Rio De Janeiro w Brazylii – wypowiedział się po śmierci córki.

Rozmawiam z lokalną gazetą Folha de São Paulo w sobotę Weiny Machado oświadczył, że opłakuje przedwczesną śmierć swojej jedynej córki – która miała zaledwie 23 lata – i wezwał do „sprawiedliwości” dla swojego dziecka.

„Straciłam jedyną córkę, szczęśliwą i inteligentną dziewczynę” – powiedziała Machado. „W kwietniu przyszłego roku miała ukończyć studia na psychologii, oszczędzając pieniądze. Brak mi słów, aby wyrazić swój ból. Wyszła z domu, aby spełnić swoje marzenie, i wróciła martwa”.

Według danych opublikowanych w piątek wskaźnik ciepła, który uwzględnia zarówno ciepło, jak i wilgotność, w Rio De Janeiro wyniósł szokujące 50 stopni Fahrenheita. Pogoda FOX-a.

Oprócz warunków pogodowych na stadionie tłoczyli się kibice, którym rzekomo nie pozwolono zabrać ze sobą wody pomimo narzekań na rosnącą temperaturę.

Przyczyna śmierci Any nie została jeszcze potwierdzona, ale prokuratura Rio wszczęła śledztwo i stwierdziła, że ​​jej ciało jest badane. Stowarzyszenie prasy zgłoszone.

Warto przeczytać!  Promocja sezonu 2 The Last of Us rozpoczyna Hype Train na Buff Abby

„Chcę, aby ustalono, czy faktycznie zakazano im przynoszenia wody i czy nie doszło do zaniedbań w udzielaniu pomocy” – Machado powiedział w odpowiedzi na oświadczenia fanów dotyczące zakazu wody.

„Wiem, że piosenkarka rozdawała swoim fanom wodę, co jest absurdem przy imprezie tej wielkości. Nic nie zwróci mojej córki powrotu, ale mam nadzieję, że w przypadku potwierdzenia zaniedbania ktoś zostanie ukarany, aby to nikomu innemu się to nie zdarza” – kontynuował pogrążony w żałobie ojciec.

W pewnym momencie koncertu 33-letnia Swift zaniepokoiła się o bezpieczeństwo fanów, co można zobaczyć na filmach w mediach społecznościowych, jak wyrzucają przeznaczone dla niej butelki z wodą.

W oświadczeniu wydanym w sobotni poranek piosenkarka „Lover” stwierdziła, że ​​jest „zdruzgotana” śmiercią Benevides.

„Nie wierzę, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem stwierdzam, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy fana” – napisała Swift w relacji na Instagramie. „Nawet nie potrafię opisać, jak bardzo jestem zdruzgotana. Jestem przez to. Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była niesamowicie piękna i o wiele za młoda”.

Warto przeczytać!  Film Bena Afflecka jest zabawny, ale marnuje prawdziwą historię.

„Nie będę mogła mówić o tym ze sceny, ponieważ czuję się przytłoczony żalem, kiedy w ogóle próbuję o tym rozmawiać. Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę, a moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi. To ostatnia rzecz, o której myślałam, że się wydarzy, kiedy zdecydowaliśmy się wyruszyć w trasę do Brazylii” – kontynuowała.

Taylor Swift/Instagram

Według Time for Fun, jednego z organizatorów wydarzenia, Benevides źle się poczuł i natychmiast zajęli go ratownicy medyczni, po czym zabrano go do centrum medycznego stadionu. Następnie przewieziono ją do pobliskiego szpitala, gdzie zmarła. Lokalne raporty wskazują, że zmarła po zatrzymaniu akcji serca.

Burmistrz Rio de Janeiro Eduardo Paes wziął na swoje konto X Sobotni poranek i wspólne „utrata życia młodej kobiety w programie” jest „nie do przyjęcia”. W obliczu intensywnej fali upałów burmistrz nakazał organizatorom umożliwienie kibicom wejścia na stadion godzinę wcześniej niż zwykle, zwiększenie liczby punktów dystrybucji wody i zwiększenie liczby karetek pogotowia.

W sobotę, pośród utrzymującej się i niespotykanej fali upałów, Swift przełożyła swój występ ze względu na „ekstremalne temperatury” w Rio.

Warto przeczytać!  Kim Kardashian szczegółowo opisuje romans z tajemniczym mężczyzną: „spełnia standardy”

The Północy Piosenkarka podzieliła się chwilami na Instagramie i podzieliła się, że decyzję o przełożeniu występu podjęła w swojej garderobie na Estadio Nilton Santos.

„Piszę to z mojej garderoby na stadionie. Podjęto decyzję o przełożeniu dzisiejszego występu ze względu na ekstremalne temperatury w Rio” – oznajmiła w odręcznej wiadomości udostępnionej w swojej historii na Instagramie.

„Bezpieczeństwo i dobro moich fanów, innych wykonawców i ekipy musi i zawsze będzie na pierwszym miejscu” – napisała.

Sobotni pokaz został przeniesiony na poniedziałek, 20 listopada.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:
Źródło