Ostatnie aktualizacje na żywo z Malaysia Masters 2024: PV Sindhu przegrywa w 3 meczach, a Wang Zhi Yi planuje epicką walkę | Wiadomości o badmintonie

• 26 maja, 2024
Ostatnie aktualizacje na żywo z Malaysia Masters 2024: PV Sindhu przegrywa w 3 meczach, a Wang Zhi Yi planuje epicką walkę |  Wiadomości o badmintonie

PV Sindhu vs Wang Zhi Yi, Malaysia Masters 2024 Badminton Final Aktualizacje na żywo: Po trzech spotkaniach z Wangiem Sindhu prowadzi H2H 2:1, ale przegrał ostatnie spotkanie.

Zdjęcie PV Sindhu na żywo / BWF nie może być ponownie wykorzystywanePV Sindhu na Mistrzostwach Malezji. Źródło: Zdjęcie BWF / Badminton

Finał Malaysia Masters, PV Sindhu vs Wang Zhi Yi, wynik na żywo: PV Sindhu pokonała Chinkę Wang Zhi Yi 21:16, 5:21, 16:21 w emocjonującym finale gry pojedynczej kobiet podczas Malaysia Masters 2024 w Kuala Lumpur. Mecz trwał 79 minut.

W sobotę odniosła 88-minutowe zwycięstwo od tyłu z zaciętym Busananem Ongbamrungphanem z Tajlandii 13:21, 21:16, 21:12 podczas sobotnich zawodów Malaysia Masters w Kuala Lumpur.

W trzech poprzednich spotkaniach Sindhu raz przegrał z panującym mistrzem Azji Wangiem, ale wygrał dwa razy. Hindus znakomicie zaczął wygrywać pierwszą partię, ale Wang walczył i wymusił rozstrzygnięcie. W trzecim meczu Sindhu prowadził 11-3 i linia mety była już widoczna, ale po zmianie stron Wang dokonał oszałamiającej zmiany i wygrał mecz.

Ale Sindhu może wyciągnąć pozytywne wnioski z tego tygodnia. „Wyzdrowiałem i teraz wszystko jest w porządku. Poruszam się dobrze. Myślę więc, że na pewno odzyskam pewność siebie i dobrze sobie radzę. Tego rodzaju zwycięstwa zdecydowanie dodają mi dużej pewności siebie” – powiedziała Sindhu w sobotę BWF po pokonaniu tajlandzkiego przeciwnika i poprawiła wynik H2H przeciwko niej do 18-1. W piątek w ćwierćfinale wahadłowiec nr 15 na świecie przechytrzył czołową rozstawioną Han Yue, zajmującą szóste miejsce, 21-13, 14-21, 21-12, w 55-minutowym meczu, aby zemścić się za porażkę z Chińczykami podczas ich ostatniego spotkania w Azji Mistrzostwa w badmintona w Ningbo w zeszłym miesiącu.

Warto przeczytać!  IPL 2024: Match 27, PBKS vs RR Prognoza meczu: Kto wygra dzisiejszy mecz IPL?

Więcej o półfinale Sindhu przeczytasz tutaj.

Śledź poniższe aktualizacje końcowych meczów PV Sindhu vs Wang Zhi Yi Malaysian Masters.

Blog na żywo

Finał Malaysia Masters na żywo: Obejrzyj całą akcję z meczu PV Sindhu kontra Wang Zhi Yi z Malezji.

Sindhu

Malaysia Masters: Sindhu pokonuje powolny start, pokonuje Busanan w 88-minutowym thrillerze i dociera do pierwszego finału od roku

Jest to rywalizacja, że ​​tak powiem, która sięga 2012 roku, ale Busanan Ongbamrungphan nigdy tak naprawdę nie zdołał złamać szyfru przeciwko PV Sindhu. Do soboty tajski wahadłowiec mierzył się z Sindhu 18 razy i przegrał 17 z nich. Jednak w półfinale Malaysia Masters wyszła ostro, niemal grając z lekkością stóp, która łączy się z nastawieniem, że nie ma nic do stracenia.

Sindhu mogła dominować w tym bezpośrednim pojedynku przez ostatnie 12 lat, ale miarę trudności, z jakimi borykała się w Kuala Lumpur, można podsumować tą statystyką: Hinduska zdołała zdobyć przewagę dopiero w 49. połącz ze sobą trzy proste punkty.

Kiedy jednak to zrobiła i objęła prowadzenie 8-7 w drugim meczu, po tym jak straciła pierwszą bramkę, Sindhu nie oglądał się za siebie. Jak się okazało, w tym momencie nastąpiła zmiana pędu. Sindhu nie straciła już ani jednego punktu, wygrywając imponujący półfinał, który trwał 88 minut 13-21, 21-16, 21-12 i dotarła do swojego pierwszego finału w BWF World Tour od kwietnia 2023 roku. (CZYTAJ WIĘCEJ)

Warto przeczytać!  Transformacja odbijania Sanju Samsona: dominacja rotacyjna i szał sześciu uderzeń | Wiadomości IPL

• Witryna Indian Express otrzymała ocenę ZIELONĄ za wiarygodność i rzetelność od Newsguard, globalnego serwisu oceniającego źródła wiadomości pod kątem ich standardów dziennikarskich.