Rozrywka

Pax Jolie-Pitt w Dzień Ojca skrytykowała Brada Pitta jako „dupka”.

  • 20 listopada, 2023
  • 4 min read
Pax Jolie-Pitt w Dzień Ojca skrytykowała Brada Pitta jako „dupka”.


Rodzice


Pax Jolie-Pitt podobno w poście na Instagramie z okazji Dnia Ojca 2020 ostro skrytykował swojego ojca, Brada Pitta, z którym był w separacji, nazywając go „światowej klasy dupkiem”.

Ówczesny 16-latek wykorzystał swoje prywatne konto, aby ostro skrytykować gwiazdę „Pewnego razu w Hollywood” cztery lata po tym, jak Pitt rzekomo znęcał się nad swoją byłą żoną Angeliną Jolie i dwójką z sześciorga ich dzieci na pokładzie prywatnego odrzutowca.

„Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla tej światowej klasy dupka!! Wielokrotnie udowadniasz, że jesteś okropną i podłą osobą” – zaczyna się wiadomość opublikowana w poniedziałek przez „Daily Mail”.

„Nie macie szacunku ani empatii wobec czwórki swoich najmłodszych dzieci, które drżą ze strachu w waszej obecności” – według doniesień kontynuowała obecnie 19-letnia Pax, odnosząc się do Zahary (18 lat), Shiloh (17 lat) i bliźniaków Vivienne i Knoxa (15 lat) (starsza Pax brat Maddox ma 22 lata.)

Według doniesień Pax Jolie-Pitt pewnego razu skrytykował swojego ojca, Brada Pitta, z którym był w separacji, za to, że jest „dupkiem”.
Obrazy GC
„Za każdym razem udowadniasz, że jesteś okropną i nikczemną osobą” – rzekomo napisał Pax w swojej historii na Instagramie z okazji Dnia Ojca 2020.
FilmMagia
Daily Mail uzyskał i opublikował zrzut ekranu w poniedziałek.
Obrazy Getty’ego

Student, który rzekomo napisał wiadomość pod zdjęciem Pitta odbierającego Oscara w 2020 roku, napisał, że gwiazda „Fight Clubu” „nigdy nie zrozumie szkód”, jakie wyrządził ich rodzinie, ponieważ „nie jest do tego zdolny”.

Warto przeczytać!  Menedżer Estate of Runaways Kim Fowley pozwany za napaść seksualną na nieletnią - Rolling Stone

„Zmieniliście życie moich najbliższych w ciągłe piekło” – kontynuował, według raportu. „Możesz mówić sobie i światu, co chcesz, ale prawda pewnego dnia wyjdzie na światło dzienne.

„Więc wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, ty cholernie okropny człowieku!!!”

Pax rzekomo zakończył swoją tyradę, nazywając gwiazdę „Fight Clubu” „okropnym człowiekiem”.
AFP za pośrednictwem Getty Images

Przedstawiciele Pitta i Jolie nie odpowiedzieli natychmiast na prośby Page Six o komentarz.


Aby uzyskać więcej Page Six, którą kochasz…


59-letniego aktora nie sfotografowano z żadnym ze swoich dzieci od 2016 roku, kiedy 48-letnia gwiazda „Tomb Raidera” złożyła pozew o rozwód po szeroko nagłośnionej katastrofie lotniczej.

FBI przeprowadziło dochodzenie w sprawie Pitta w związku z rzekomym znęcaniem się nad dzieckiem, ale zdecydowało się nie wnosić zarzutów karnych.

19-latek napisał swoją wiadomość pod zdjęciem przedstawiającym Pitta zdobywającego Oscara w 2020 roku (tutaj).
Obrazy Getty’ego

W październiku 2022 roku Jolie twierdziła w dokumentach sądowych, że jej dzieci przeżyły „traumę” w związku z rzekomym zachowaniem jej byłego męża, do którego doszło, gdy był on nietrzeźwy.

Aktor „Se7en” rzekomo „udusił jedno z dzieci, drugie uderzył w twarz”, a także „chwycił Jolie za głowę i nią potrząsnął” – czytamy w zgłoszeniu.

„W pewnym momencie oblał Jolie piwem; innym razem oblał dzieci piwem i czerwonym winem”.

Warto przeczytać!  Malcolm, 1-letni syn Olivii Munn i Johna Mulaneya, po raz pierwszy mówi „nie” w uroczym nowym klipie

Źródło bliskie Pittowi powiedziało nam wówczas, że twierdzenia gwiazdy „Maleficent” są „całkowicie nieprawdziwe”.

Jolie złożyła pozew o rozwód z Pittem w 2016 roku po tym, jak rzekomo znęcał się nad nią i dwójką ich dzieci na pokładzie prywatnego odrzutowca.
Prasa brytyjska za pośrednictwem Getty Images

Chociaż tyrada Pax miała miejsce ponad trzy lata temu, Zahara zdawała się rzucać cień na Pitta jeszcze w zeszłym tygodniu, kiedy przedstawiła się jako „Zahara Marley Jolie” i pominęła „Pitt” podczas swojego przyjęcia do stowarzyszenia.

Jej matka oraz bracia Pax i Maddox wzięli udział w ceremonii Alpha Kappa Alpha w Spelman College.

Pitt i Jolie byli małżeństwem w latach 2014–2019.
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, który chcesz udostępnić


Źródło