Pięć problemów, które Erik ten Hag może zidentyfikować po remisie Man Utd z Bournemouth

• 14 kwietnia, 2024
  • 7 min read

Bruno Fernandes strzelił dwa gole i uratował Manchesterowi United punkt w sobotnim meczu z Bournemouth, ale Erik ten Hag będzie załamany po kolejnym rozczarowującym występie

Manchester United stracił nadzieje na zakończenie Ligi Mistrzów po remisie 2:2 w fatalnym meczu z Bournemouth w sobotę.

Katastrofalna obrona pozwoliła Dominicowi Solanke strzelić gola otwierającego dla Cherries, zanim wyrównał Bruno Fernandes. Justin Kluivert przywrócił gospodarzom przewagę kolejną bramką przed przerwą, ale Manchester United ponownie walczył i uratował punkt, a Fernandes strzelił drugą bramkę z rzutu karnego.

Remis przedłuża passę United bez zwycięstwa do czterech meczów po tym, jak od przerwy międzynarodowej nie udało im się pokonać Brentford, Chelsea i Liverpoolu. Dzięki tej serii Czerwone Diabły spadły na siódme miejsce w tabeli Premier League, 10 punktów za czwartą Aston Villą i piątym Tottenhamem.

Erik ten Hag przez cały mecz był sfrustrowany i miał mnóstwo problemów do wytypowania w meczu. Mając to na uwadze, przyjrzeliśmy się pięciu konkretnym problemom, które mógł zidentyfikować…

Garnacho uderza Ten Hag

Alejandro Garnacho „polubił” w mediach społecznościowych wiele postów, w których krytykuje swojego menadżera Ten Haga po tym, jak został osłabiony w przerwie meczu z Bournemouth.

19-latek został zastąpiony przez kolegę z zespołu Amada, a do przerwy United przegrywali. Garnacho oddał piłkę w przygotowaniu na pierwszą bramkę Bournemouth i pomimo asysty przy wyrównywaniu Fernandesa przy pierwszym golu, Ten Hag zdecydował się bezlitośnie zdjąć skrzydłowego.

Po meczu reprezentant Argentyny najwyraźniej zainteresował się platformą X w mediach społecznościowych i opublikował dwa posty krytykujące Ten Hag. Pierwszy post brzmiał: „Garnacho to jeden z naszych najlepszych zawodników w tym sezonie.

„Kiepska pierwsza połowa, ale zdjęcie go w przerwie i zatrzymanie, bo problem to żart. Wielu z nich radziło sobie znacznie gorzej tydzień w tydzień i nadal gra”.

Warto przeczytać!  Dlaczego Marquez odmówił walki z Martinem na torze o miejsce w Ducati MotoGP na rok 2025
Warto przeczytać!  Sri Lanka vs Nepal Wyniki na żywo, Puchar Świata T20 2024: Deszcz opóźnia losowanie na Florydzie, następna kontrola o 6:00 (IST) | Wiadomości krykieta

Warto przeczytać!  Virat Kohli otworzy z Davidem Warnerem, MS Dhoni na czele; Wszechczasowy IPL XI OneCricket | krykiet.jeden