Rozrywka

Pierwsze reakcje po premierze – The Hollywood Reporter

  • 8 listopada, 2023
  • 6 min read
Pierwsze reakcje po premierze – The Hollywood Reporter


Widzowie w końcu mogli po raz pierwszy na to spojrzeć Cudanajnowszy projekt w Marvel Cinematic Universe.

Film Marvel Studios miał swoją premierę we wtorek w Las Vegas, a pokazy prasowe odbyły się także w Nowym Jorku i Los Angeles. Teraz w mediach społecznościowych pojawiają się pierwsze reakcje przed oficjalnymi recenzjami, które pojawią się w środę rano.

Brie Larson, Pani Marvel gwiazda Iman Vellani i WandaWizjaw której występuje Teyonah Parris Cudaz którego pochodzi Cukierkowy facet reżyserka Nia DaCosta i trafi do kin w piątek. Jest to kontynuacja gry z 2019 roku Kapitan Marvel, która na całym świecie zarobiła 1,128 miliarda dolarów. Ale Cuda otwiera się w zupełnie innym krajobrazie i nie wiąże się z tak wygórowanymi nadziejami kasowymi.

Podczas strajku SAG-AFTRA nie było aktorów, którzy mogliby promować film Kapitan Marvel skorzystał z bezpośredniego wiązania Avengers: Wojna bez granic I Avengers: Koniec gry, co pomogło wzbudzić emocje. W poniedziałek Marvel zmienił bieg w marketingu filmu, wypuszczając w ostatniej chwili zwiastun przypominający widzom o powiązaniach Kapitana Marvela z Avengersami i zawierający archiwalne nagrania gwiazd Endgame: Roberta Downeya Jr., Chrisa Evana i Josha Brolina.

Warto przeczytać!  Rok 2022 był rokiem, w którym filmy o superbohaterach straciły dominację kasową

Czytaj dalej, aby zapoznać się z próbkami pierwszych reakcji na Cuda.
Źródło