Rozrywka

Podsumowanie 40 odcinka Big Brother 25: Czy Felicia, Matt czy Jag zostali eksmitowani?

  • 6 listopada, 2023
  • 7 min read
Podsumowanie 40 odcinka Big Brother 25: Czy Felicia, Matt czy Jag zostali eksmitowani?


Przed niedzielnym odcinkiem „Big Brother 25” dotyczącym eksmisji na żywo, przedostatnia głowa gospodarstwa domowego w tym sezonie została właśnie koronowana: Bowie Jane. Australijska DJ wkrótce wymieni swoich dwóch kandydatów do eksmisji, ale jak wszyscy wiemy, tak naprawdę to zwycięzca Veto będzie miał całą władzę w Final 4, ponieważ będzie miał wyłączny głos w sprawie eksmisji. Która osoba zdobyła więc prawo weta i kto został wysłany do ławy przysięgłych pod koniec godziny na żywo?

Poniżej przeczytaj minuta po minucie podsumowanie 25. odcinka 40. sezonu „Big Brother”/blog na żywo, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się w niedzielę, 5 listopada o 22:00 czasu wschodniego. Następnie pamiętaj, aby w komentarzu opisać swoich ulubionych gości „BB25” w reality show CBS, kto najbardziej Cię denerwuje i kto Twoim zdaniem ostatecznie dołączy do listy zwycięzców „Big Brother”. Julie Chen Moonves po raz kolejny jest gospodarzem serialu „winna przyjemność”.

Oto czterech gości, którzy wciąż walczą o główną nagrodę w wysokości 750 000 dolarów: Bowie Jane, Felicja Cannon, Jaga Bainsa I Matta Klotza. W skład jury wchodzi obecnie pięć osób: Camerona Hardina, Cory’ego Wurtenbergera, Niebieski Kim, Ameryka Lopez I Cirie Fields.

Odświeżaj/ładuj ponownie ten blog na żywo „Big Brother 25”, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.

22:00 – „Wcześniej w „Big Brotherze”!” W 39. odcinku zarówno Mama Cirie, jak i Mama Felicia próbowały przekonać sojusz mafii, aby je zatrzymał. Ale kiedy przyszedł czas na eksmisję na żywo, głosy trafiły w Cirie i została wyeliminowana z gry. W wywiadzie końcowym Cirie powiedziała Julie, że „Big Brother” jest „trudniejszy” niż „Survivor” i że praca z synem Jareda Fieldsa „skomplikowała” jej grę. Później na podwórku Bowie wygrała swój trzeci konkurs HOH w tym sezonie, przygotowując grunt pod dzisiejszą eliminację na żywo z Final 4. Chodźmy!

Warto przeczytać!  Występy są kontynuowane po opóźnieniach pogodowych

22:03 – Ponieważ w grze pozostało już tylko czterech graczy, zwycięstwo Bowie w HOH postawiło ją w niepewnej sytuacji, w której musiała nominować jednego z jej najbliższych sojuszników obok Felicji. Jag liczył, że praca, którą włożył w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby zbliżyć się do Bowiego, opłaci się i sprawi, że zamiast niego wystawi Matta. Matt miał nadzieję, że nie wystawi go, ponieważ nie był nominowany przez cały sezon, a to jest klucz do jego narracji, którą należy przedstawić jury pod koniec meczu.

22:04 – Aby wyłonić jej nominowanych, cała trójka zdecydowała się wybrać liczbę od 1 do 100, a ta najbliższa będzie bezpieczna. W grze Matt powiedział 77, a Jag 73, po czym Bowie powiedziała, że ​​jej liczba to 70, ale Matt bez wiedzy Matta planował to jeszcze przed rozpoczęciem gry. Kilka minut wcześniej Jag i Bowie obmyślili plan rozegrania tej gry w szczęście i poproszenia jej o podanie liczby bliższej Jagowi, tak aby Matt zawsze był pechową osobą nominowaną między nimi dwoma.

22:07 – Rzeczywiście, podczas ceremonii nominacji Bowie nominował zarówno Felicię, jak i Matta. Niezależnie od nominowanych, wszyscy czterej gracze byli świadomi, że w tym tygodniu liczy się tylko to, kto zdobędzie prawo weta, ponieważ ten gracz uratuje siebie i będzie jedynym gościem, który zagłosuje za eksmisją.

22:12 – W sali przysięgłych przysięgli byli przerażeni przybyciem Cirie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jeden z jej sojuszników (Matt) w pierwszej kolejności postawił ją na ławie oskarżonych. Ale Cameron był dumny z Jaga, że ​​zrobił to, co obiecał – wyeliminował wszystkich z gry – podczas gdy Cirie i wszyscy inni byli wściekli na Matta za to, że nie strzelił do Jaga, kiedy mógł. Mimo to Cirie kibicowała Mattowi, aby przeszedł całą drogę ze względu na to, co „przezwyciężył”, aby przetrwać tak długo w grze.

Warto przeczytać!  Ogłoszono nominacje do BAFTA Games Awards 2023

22:20 – Zeszłoroczny zwycięzca i ulubiony gość domu w Ameryce Taylora Hale’a zatrzymał się w studiu, żeby pochwalić się najnowszym sezonem z Julie. Oczywiście pierwszą rzeczą, którą Julie chciała poznać, jest status jej związku Józef Abdin, ale Taylor powiedziała, że ​​nie są już romantycznym partnerem i nadal są świetnymi przyjaciółmi. Taylor uważa, że ​​najlepszym posunięciem sezonu było dostanie Reilly’ego Smedleya wycofaliśmy się, a najgorszym posunięciem było zawarcie sojuszu Hisama Goueli na zewnątrz. Kiedy Julie chciała wiedzieć, jak wszyscy mogliby wygrać, Taylor powiedziała, że ​​Bowie ma imponującą serię zwycięstw i nie został nominowany, Jag zdominował wyzwania, Felicia to „inny hit kinowy”, a Matt ma „najlepszą kombinację zwycięstw w zawodach i gra towarzyska” i ma „atut” w postaci uratowania Jaga po jego jednomyślnej eksmisji.

22:31 – W ramach finałowego Konkursu Weta każdy z finałowej czwórki udał się do pomieszanego centrum danych na osi czasu, gdzie miał za zadanie posortować 12 kafelków wydarzeń i umieścić pod nimi kafelki z liczbami, aby odpowiadały właściwym dniom, w których miały miejsce. Mimo że wszyscy gracze zapoznali się z momentami, w których odbywały się kompilacje, byli zaskoczeni „wydarzeniami” związanymi z tym wyzwaniem, w tym także przypadkowymi momentami. Jag jako pierwszy nacisnął dzwonek, myśląc, że już skończył, ale pomylił się w dwóch datach. Jednak wystarczyło jeszcze jedno uderzenie jego brzęczyka, aby wszystko było w porządku, zdobywając kolejne Moc Weta i ustanawiając nowy rekord w postaci największej liczby zwycięstw Weta w jednym sezonie (siedem).

22:38 – Mając weto w rękach Jaga, Felicia miała za zadanie przekonać go do eksmisji swojego najlepszego kumpla Matta tylko dlatego, że jest jego najsilniejszą konkurencją. Felicia powiedziała, że ​​w rywalizacji Jag pokonał Matta, ale jeśli chodzi o grę towarzyską, wierzy, że Matt go pokonał. Jag wiedział, że jeśli do tego dojdzie, będzie mu trudno pokonać Matta, ale jego poczucie lojalności wobec Matta było równie silne.

Warto przeczytać!  WWE bliskie porozumienia w sprawie fuzji z UFC

22:46 – Na spotkaniu weta na żywo Jag miał wyłączny głos za eksmisją Matta lub Felicii. W ostatniej prośbie o pozostanie w grze Matt powiedział miłe rzeczy o wszystkich trzech pozostałych graczach i zaapelował do Jaga, mówiąc, jaki jest z niego dumny, a Felicia powiedziała, że ​​cała czwórka, która nadal jest w grze, to ci, którzy grali najlepsza gra oparta na zaufaniu i prawdzie, dlatego jest zaszczycona, że ​​znajduje się wśród nich. Jag powiedział nominowanym, że wie, że to ważna decyzja, ale chcąc pozostać „wiernym temu, kim jest”, zdecydował się głosować za eksmisją Felicji.

22:50 – W wywiadzie z Julie Felicia wspomniała, że ​​jej sugestie wobec Jaga nie zadziałały, ponieważ był on prawdziwym przyjacielem Matta i jego poczucie lojalności zwyciężyło. Odkładając lojalność na bok, Felicia powiedziała, że ​​Jag podjął złą decyzję dotyczącą meczu, ponieważ Matt może być trudny do pokonania i uważa, że ​​Jag może równie dobrze przegrać z Mattem. Felicia przyznała, że ​​jest wiele rzeczy, które zmieniłaby w swojej grze, gdyby mogła, wiedząc, że „za dużo mówiła” i ufała niewłaściwym osobom.

WIDZIEĆ ekskluzywne prognozy: Kto wygra „Big Brother”?

Pamiętaj, aby dokonać swoich przewidywań, aby mieć wpływ na nasze kursy na tor wyścigowy w telewizji reality show. Możesz zmieniać swoje prognozy aż do chwili, gdy odcinek o eksmisji zostanie wyemitowany na żywo w CBS. Będziesz rywalizować o kartę podarunkową Amazon o wartości 100 dolarów i miejsce w naszej tabeli liderów „BB25”. Zapoznaj się z zasadami konkursu i porozmawiaj z innymi fanami na naszym forum reality show. Przeczytaj więcej wiadomości o rozrywce Gold Derby.

ZAPISAĆ SIĘ aby uzyskać bezpłatny biuletyn Gold Derby z najnowszymi prognozami


Źródło