Hakan Çalhanoglu (Türkiye) wygrywa rzut wolny na połowie obrony.

25′

Przemysław Frankowski (Polska) wygrywa rzut wolny na połowie obrony.

24′

Próba
Próba nieudana. Hakan Çalhanoglu (Türkiye) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego jest blisko, ale niecelnie w lewą stronę. Asysta: Irfan Can Kahveci.

21′

Próba
Próba zapisana. Krzysztof Piątek (Polska) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego obronił w prawym dolnym rogu. Asysta Jakuba Piotrowskiego.

20′

Próba
Próba nieudana. Irfan Can Kahveci (Türkiye) lewą nogą strzał zza pola karnego, wysoko i szeroko w prawą stronę.

20′

Próba
Próba zablokowana. Mert Müldür (Türkiye) Strzał prawą nogą ze środka pola karnego zostaje zablokowany.

20′

Próba
Próba zapisana. Kerem Aktürkoglu (Türkiye) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego zostaje obroniony w środek bramki. Asysta: Hakan Çalhanoglu.

Warto przeczytać!  Rzut karny Roberta Lewandowskiego zapewnił Francji punkt dla Polski | Euro 2024

19′

Próba
Próba nieudana. Robert Lewandowski (Polska) główką z bardzo bliskiej odległości niecelnie w lewą stronę. Asysta Jakuba Kiwiora po rzucie rożnym.

19′

Próba
Próba nieudana. Jakub Kiwior (Polska) główką ze środka pola karnego niecelnie w lewą stronę. Asysta Piotra Zielińskiego po dośrodkowaniu po rzucie rożnym.

19′

Kącik, Polska. Stracony przez Sameta Akaydina.

18′

Opóźnienie się skończyło. Są gotowi kontynuować.

18′

Podstawienie
Zastępstwo, Polska. Krzysztof Piątek z powodu kontuzji zastępuje Karola Świderskiego.

17′

Opóźnienie meczu z powodu kontuzji Karola Świderskiego (Polska).

16′

Irfan Can Kahveci (Türkiye) wygrywa rzut wolny na połowie obrony.

16′

Faul Roberta Lewandowskiego (Polska).

16′

Próba
Próba zablokowana. Główka Jakuba Kiwiora (Polska) z lewej strony pola karnego jest zablokowana. Asysta Piotra Zielińskiego po dośrodkowaniu.

15′

Kącik, Polska. Stracony przez Hakana Çalhanoglu.

11′

Gol Świderskiego (1-0)
Bramka! Polska 1, Türkiye 0. Karol Świderski (Polska) strzelił lewą nogą ze środka pola karnego w środek bramki. Asysta Roberta Lewandowskiego.

Tarcza Polska

1

Tarcza Turcji

Indyk

0

Warto przeczytać!  Niemcy, Francja i Polska dążą do jedności w sprawie wsparcia Ukrainy – DW – 15.03.2024

10′

Faul: Paweł Dawidowicz (Polska).

10′

10′

Próba
Próba zablokowana. Strzał Jana Bednarka (Polska) lewą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany.

10′

Próba
Próba nieudana. Robert Lewandowski (Polska) główką ze środka pola karnego niecelnie w lewą stronę. Asysta Karola Świderskiego po dośrodkowaniu po rzucie rożnym.

9′

Kącik, Polska. Stracony przez Kerema Aktürkoglu.

8′

Faul: Abdülkerim Bardakci (Türkiye).

8′

Robert Lewandowski (Polska) wygrywa rzut wolny na połowie obrony.

7′

Próba
Próba nieudana. Kerem Aktürkoglu (Türkiye) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego jest wysoki i szeroki w prawą stronę. Asysta: Irfan Can Kahveci.