Biznes

Praca z domu: Złota okazja do pracy z domu w Microsoft, miesięczna pensja do 63 129

  • 24 lipca, 2024
  • 4 min read

Oferty pracy w Microsoft: Rekrutacje na wiele stanowisk w Microsoft pojawiają się od czasu do czasu. Zainteresowani kandydaci mogą się o nie ubiegać i zrobić karierę w Microsoft.

Praca w domu: Microsoft zatrudnia na stanowiska zdalne, oferując możliwości pracy z domu w różnych rolach, w tym w zakresie rozwoju oprogramowania, obsługi klienta i zarządzania misją. Te role są przeznaczone dla osób, które mogą pracować niezależnie i prawidłowo kontrolować swoje obowiązki z domowego biura. Microsoft oferuje agresywne wynagrodzenia, korzyści i możliwości rozwoju zawodowego. Aby się zakwalifikować, kandydaci zazwyczaj chcą mieć odpowiednie doświadczenie, solidne umiejętności komunikacyjne i skalowalność dzięki narzędziom wirtualnym.

Opis pracy:

Szukamy pracownika na stanowisko Remote Customer Care Officer, który dołączy do naszego zespołu w Microsoft India w Bangalore, Karnataka, IN. Jako pracownik Associate Level na część etatu z co najmniej 2-letnim doświadczeniem będziesz odpowiedzialny za oferowanie naszym klientom doskonałej obsługi klienta zdalnie. Twoje główne obowiązki będą obejmować odpowiadanie na zapytania klientów, rozwiązywanie spraw sądowych i oferowanie statystyk dotyczących naszych produktów i usług.

Kluczowe Obowiązki

Zapytania klientów: Odpowiadaj na zapytania kupujących za pośrednictwem poczty e-mail, smartfona lub czatu w odpowiednim czasie i w sposób fachowy.

Warto przeczytać!  Agenda RBI: liberalizacja rachunków kapitałowych, globalizacja rupii i cyfrowego systemu płatności | Wiadomości biznesowe

Rozstrzyganie skarg: Skutecznie rozwiązuj spory i problemy klientów, dbając o zadowolenie klienta.

Informacje o produkcie: Dostarczaj klientom dokładne dane o usługach i produktach firmy Microsoft.

Konserwacja dokumentacji: Utrzymuj prawidłowe informacje dotyczące interakcji i transakcji z klientami.

Praca drużynowa: Współpracuj z innymi członkami zespołu, aby zapewnić najwyższy stopień zadowolenia klientów.

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

Doświadczenie: Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta lub pokrewnej dziedzinie.

Cechy charakteru: Energiczna i pewna siebie osobowość, która pozwoli Ci wykazać się w tej cesze.

Umiejętności komunikacyjne: Kluczowe znaczenie mają dobre umiejętności komunikacji werbalnej i negocjacji.

Praca zdalna: Umiejętność samodzielnego i zdalnego malowania przy minimalnym nadzorze.

Umiejętności techniczne: Znajomość pakietu Microsoft Office i oprogramowania CRM.

Rozwiązywanie problemów: Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, pozwalające skutecznie radzić sobie z problemami klientów.

Środowisko pracy

Jako Remote Customer Care Officer w Microsoft India możesz mieć możliwość pracy w środowisku, w którym technologia jest wykorzystywana do wymuszania innowacji i wydajności. Microsoft India ceni różnorodność i promuje inkluzywne centrum administracyjne, w którym każdy pracownik jest szanowany i może wnieść swój wkład.

Korzyści w firmie Microsoft:

Firma Microsoft oferuje swoim pracownikom wspaniałe korzyści, obejmujące:

Warto przeczytać!  Kryzys bankowy. Kolejny duży bank prawdopodobnie upadnie w weekend

Konkurencyjne wynagrodzenia: Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze z premiami uzależnionymi od wyników, dzięki czemu pracownicy są nagradzani za swój wkład.

Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne: Obszerne artykuły naukowe, stomatologiczne i okulistyczne, sprzedające typowe produkty poprawiające samopoczucie.

Hojny płatny urlop: Obejmuje dni urlopowe, wakacje i urlopy rodzicielskie, co pomaga w zachowaniu równowagi życiowej i czasu osobistego.

Plany emerytalne: Solidne plany 401(ok) z wkładami korporacyjnymi i alternatywami w postaci akcji, pomagające pracownikom planować przyszłe bezpieczeństwo ekonomiczne.

Urlop rodzicielski: Oferujemy urlopy rodzicielskie, aby pomóc naszym pracownikom w wypełnianiu obowiązków rodzinnych.

Darmowe zakwaterowanie: Aby zapewnić naszym pracownikom wygodne warunki życia, zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

Możliwości podróży: Możliwość podróżowania w celach sportowych związanych z pracą, zwiększająca zawodowy rozkwit i rozpoznawalność.

Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek online

Źródło