Świat

Profesor Uniwersytetu Wake Forest, która zrezygnowała ze stanowiska po tym, jak stwierdziła, że ​​po ohydnych atakach terrorystycznych w Izraelu „kusi ją strzelanie” do imprez tanecznych takich jak Hamas, teraz narzeka, że ​​szkoła rzuciła ją wilkom na pożarcie

  • 21 listopada, 2023
  • 6 min read
Profesor Uniwersytetu Wake Forest, która zrezygnowała ze stanowiska po tym, jak stwierdziła, że ​​po ohydnych atakach terrorystycznych w Izraelu „kusi ją strzelanie” do imprez tanecznych takich jak Hamas, teraz narzeka, że ​​szkoła rzuciła ją wilkom na pożarcie


Autor: Stephen M. Lepore dla Dailymail.Com

23:50 20 listopada 2023 r., aktualizacja 07:41 21 listopada 2023 r.

  • Mullen zrezygnował „z powodów osobistych” zaledwie kilka tygodni po obrzydliwym poście na X
  • Napisała: „to trochę bzdura”, „może pokusić się o nakręcenie twojej imprezy tanecznej”
  • W rozmowie z gazetą uniwersytecką skarżyła się, że uczelnia ją zawiodłaProfesor Uniwersytetu Wake Forest, która zrezygnowała ze stanowiska po tym, jak stwierdziła, że ​​„kusi ją strzelanie” do imprez tanecznych takich jak ta, którą Hamas dopuścił się w Izraelu, teraz jęczy, że jej pracodawca rzucił ją wilkom na pożarcie.

W zeszłym miesiącu Laura Mullen ustąpiła ze stanowiska Kenana, kierownika działu nauk humanistycznych na wydziale języka angielskiego i kreatywnego pisania, po wściekłej reakcji.

Zrezygnowała „z powodów osobistych” zaledwie kilka tygodni po opublikowaniu przerażających tweetów gloryfikujących atak terrorystyczny, w którym zginęło ponad 1200 osób.

„Więc to trochę głupie, ale jeśli wyrzucisz mnie z domu, zaorasz moje gaje oliwne i zamkniesz to, co zostało z mojej rodziny, w małym, zubożałym państwie, które prowadzisz jako więzienie na świeżym powietrzu, mógłbym ulec pokusie, aby sfilmować twoją imprezę taneczną tak, nawet wiedząc, że spalisz ziemię” – napisała w X.

W rozmowie z gazetą kampusową po tym, jak odeszła ze stanowiska w następstwie oburzenia, Mullen jęknęła, że ​​poczuła się zawiedziona przez uniwersytet, ostatniego profesora, który poniósł konsekwencje radykalnych nastrojów antyizraelskich.

Warto przeczytać!  Rosyjski Ławrow odrzuca warunki Zełenskiego dotyczące „formuły pokoju”
Dr Laura Mullen ustąpiła ze stanowiska Kenana, kierownika katedry nauk humanistycznych na wydziale języka angielskiego i kreatywnego pisania na prywatnym uniwersytecie, którego fundusze wynoszą ponad 1,8 miliarda dolarów rocznie

'[Wake Forest’s statement] To tak, jakbyś oglądał filmy o zwierzętach i wyizolował jedną gazelę, a ona została zjedzona. W pewnym sensie rzucili mnie wilkom na pożarcie” – Mullen powiedział Wake Report.

Twierdzi, że post miał być „surowy, bezpośredni, [and] poetycki, ponieważ zawierał obrazy.

Mullen ostatecznie usunęła go po tym, jak jej pracodawcy stwierdzili, że „może to utrudnić życie ludności muzułmańskiej”.

Uniwersytet stwierdził, że „nie toleruje ani nie popiera poglądów wyrażonych w tych postach”, ale stwierdził, że „co do zasady” popiera „prawo do indywidualnej wolności wypowiedzi”.

Mullen twierdziła, że ​​nie spotkała się z żadną osobistą reakcją ze strony uczniów, a matka muzułmańskiej studentki zaoferowała jej „wszelkie wsparcie, jakiego potrzebuje”.

„Nie ma żadnego ucznia, który przychodzi do mnie i mówi: hej, zwiększyliście mój strach i niepokój”. ona dodała.

W następstwie ataku na kampusach uniwersyteckich doszło do kilku punktów zapalnych antysemityzmu i nastrojów propalestyńskich, głównie ze strony studentów, chociaż profesorowie również znaleźli się w tarapatach.

Profesor Uniwersytetu Cornell, który nazwał ataki terrorystyczne Hamasu „ekscytującymi i energetyzującymi”, wziął urlop i nie wróci na zajęcia do końca roku.

Według szkoły Mullen zrezygnowała „z powodów osobistych” zaledwie kilka tygodni po tym, jak opublikowała podżegający tweet w następstwie ataku Hamasu, w którym zginęło ponad 1200 osób
Rozmawiając z gazetą kampusową po tym, jak odeszła w następstwie oburzenia, Mullen poczuła się zawiedziona przez pracodawcę

Wake był ostatnio świadkiem wielu kontrowersji związanych z korzystaniem przez profesorów i studentów z mediów społecznościowych

Uczelnia medyczna uniwersytetu wysłała jedną ze swoich studentek „na urlop” po tym, jak napisała na Twitterze o celowym pominięciu żyły mężczyzny podczas pobierania krwi – czyn ten najwyraźniej miał na celu ukaranie pacjenta, który kpił z niej za noszenie plakietki z zaimkiem z napisem „Ona/Ona”.

Warto przeczytać!  Ratownicy z Turcji i Syrii nie ustają, gdy liczba ofiar śmiertelnych przekracza 25 000 | Wiadomości o trzęsieniach ziemi

W oświadczeniu Uniwersytet Wake Forest po prostu stwierdził, że stażystka Kychelle Del Rosario złożyła w mediach społecznościowych „nieprawdziwe oświadczenie”.

„Wake Forest School of Medicine przeprowadziła dokładną analizę spotkania pacjenta z naszym studentem medycyny, który niedawno złożył nieprawdziwe oświadczenie w mediach społecznościowych” – napisano w szkole. oświadczenie do producenta „Tucker Carlson Tonight” Gregga Re w piątek.

W zeszłym miesiącu stażystka wywołała oburzenie, gdy zasugerowała, że ​​celowo zraniła mężczyznę, który naśmiewał się z niej, tracąc żyłę podczas pobierania krwi.

Obecnie twierdzi, że zrobiła to przypadkowo i że bardziej wykwalifikowany lekarz podjął drugą próbę pobrania krwi zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wake Forest stwierdziło, że dochodzenie wykazało, że twierdzenia Del Rosario na Twitterze nie odzwierciedlają incydentu i dodały, że prawidłowo postępowała zgodnie z wytycznymi.

Nie skomentowali dalej, w jaki sposób ustalili fakty w sprawie.

Tymczasem z oświadczenia studentki wynika, że ​​wróci do pracy po „zastanowieniu się” nad tym, jak „zawodowo korzysta z mediów społecznościowych”.

Szkoła Medyczna Uniwersytetu Wake Forest broniła Kychelle Del Rosario (na zdjęciu) pomimo jej rzekomego przyznania się do celowego ominięcia męskiej żyły podczas pobierania krwi

Szkoła została potępiona za powolność w reakcji na skandal i jak dotąd nie skomentowała kwestii odpowiedzialności, jakie może napotkać, jeśli ponownie wypuści Del Rosario na wolność.

W 2022 roku popularny profesor języka angielskiego zatrudniony na stałe został zwolniony po opublikowaniu w Internecie nagich zdjęć, na których się masturbuje.

Warto przeczytać!  Rosyjski szef najemników mówi, że potrzebuje pomocy w przejęciu ukraińskiego Bachmuta

Doktor Omaar Hena publikował zdjęcia od siedmiu lat – powiedzieli pracownicy wydziału dziennikowi studenckiemu Old Gold & Black.

Na początku lutego w kampusowej aplikacji społecznościowej Fizz zaczęły krążyć plotki o zdjęciach. Old Gold & Black zasugerowało, że Hena mógł zdać sobie sprawę, że jego uczniowie byli świadomi nagości, ale i tak zostawił je w Internecie. Teraz wygląda na to, że zostały usunięte.

Zaledwie kilka tygodni później Hena, która wykłada na uniwersytecie od 15 lat, została wysłana na urlop. Ani uniwersytet, ani Hena nie skomentowały tej decyzji.

Hena udostępniała graficzne zdjęcia i filmy na Reddicie, a łagodniejsze, sugestywne treści na Instagramie

Po tym, jak rozeszły się plotki o kampusie, wielu studentów zaczęło śledzić Henę na Instagramie, gdzie zamieszczano niektóre z wulgarnymi zdjęciami. Podejrzewa się, że Hena nawiązała nawet rozmowy z niektórymi uczniami.

Według W raporcie Old Gold & Black 10 lutego o 18:40 Hena wysłała wiadomość do studentki drugiego roku, w której profesor powiedział: „Dziękuję bardzo za śledzenie!” z emoji fioletowego serca.

Uczeń odpowiedział: „Oczywiście!”

Hena odpowiedziała: „Uwielbiam twoją queerową energię. Od zawsze jestem fanem radia wake z fioletowymi sercami, błyszczącymi i tęczowymi emoji.

Para kontynuowała rozmowę, a Hena powiedziała uczniowi, że byłby skłonny „spotkać się na drinku” z nią i „z kimkolwiek innym” w Wake Radio.
Źródło