Rozrywka

Raper Dove Shack w wieku 52 lat został odłączony od aparatury podtrzymującej życie

  • 8 listopada, 2023
  • 3 min read
Raper Dove Shack w wieku 52 lat został odłączony od aparatury podtrzymującej życie


Sławni ludzie

Nie żyje raper G-funk C-Knight.

Muzyk, który był członkiem zespołu hiphopowego Dove Shack z Long Beach, miał 52 lata.

C-Knight, którego oficjalne nazwisko brzmi Arnez Blount, został we wtorek odłączony od aparatury podtrzymującej życie po tym, jak 18 października trafił do szpitala z powodu powikłań związanych z cukrzycą.

Ojciec rapera, George Lee Washington Blount Jr., powiedział TMZ, że jego poziom cukru we krwi osiągnął niebezpieczny poziom i pomimo dializy w trakcie leczenia doznał udaru mózgu i doszło do zatrzymania akcji serca.

Według jego ojca, po reanimacji przez lekarzy C-Knight został podłączony do aparatury podtrzymującej życie, ale nadal nie reagował i nie było oznak postępu.

Mimo to rodzina zachowała nadzieję i „modliła się o cud w chwili jego śmierci.

„The Post” zwrócił się do obozu Blounta z prośbą o komentarz.

Instagram / boroc.doveshack

22 października członek zespołu Dove Shack, Bo-Roc, napisał szczery post na Instagramie, prosząc fanów i przyjaciół, aby modlili się za C-Knighta.

Warto przeczytać!  „Walczę z poczuciem winy” po diagnozie demencji u Bruce’a Willisa

„Dosłownie błagam wszystkich, którzy widzą ten post, aby pomodlili się za mojego brata z innej matki i jednego z moich najbliższych przyjaciół na świecie, Arneza, znanego również jako C Knight z Dove Shack” – napisał. „Jest założycielem Dove Shack i powodem, dla którego miałem okazję zorganizować #summertimeinthelbc dla świata, więc proszę, prześlijcie mu pozytywną energię i modlitwy o uzdrowienie”.

Dove Shack, w którego skład wchodziło trio C-Knight, Bo-Roc i 2Scoops, wkroczyło na scenę, gdy grupa pojawiła się na debiutanckim albumie Warrena G „Regulate… G Funk Era” w 1994 roku, po tym jak DJ docenił ich talent .

C-Knight of The Dove Shack występuje na scenie podczas festiwalu Summertime in LBC 5 sierpnia 2017 r. w Long Beach w Kalifornii.
Obrazy Getty’ego

„Dorastaliśmy w tej samej okolicy, dorastaliśmy wokół siebie… razem z Natem Doggiem… i Snoopem [Dogg] też” – powiedział C-Knight kanadyjskiemu radiu Outlaw. „Zostałem odkryty przez Warrena G podczas rapowej bitwy. Właśnie nagrał tę piosenkę z Mistą Grimm [“Indo Smoke”] … powiedział, że podoba mu się sposób, w jaki mówię, podobało mu się to, co pluję, i s… byliśmy w studiu jakieś cztery dni później”.

Dove Shack wydali w 1996 roku własny album „This Is The Shack”, z którego pochodzi największy przebój grupy „Summertime In The LBC” z udziałem Arnity Porter.

Warto przeczytać!  Academy of Country Music Awards uhonorowała HARDY'ego, Old Dominion, Cole'a Swindella

„Napisaliśmy ten utwór w 15 minut, stary… wymagało to niewielkiego wysiłku” – powiedział Outlaw Radio. „W zasadzie to tylko refleksja nad naszym dorastaniem w Long Beach… po prostu cały ten element organizowania letnich grillów i tym podobnych rzeczy oraz dobra zabawa”.

Dziś C-Knight i Dove Shack są uznawani za ich monumentalny wpływ na ruch gangsta funk (G-Funk), który był powszechny w latach 90.
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić
Źródło