Rozrywka

Reakcja Matthew Perry’ego na odrzucenie w Jennifer Aniston

  • 6 listopada, 2023
  • 5 min read
Reakcja Matthew Perry’ego na odrzucenie w Jennifer Aniston


Sławni ludzie


Była tam dla niego. Matthew Perry i Jennifer Aniston poznali się na długo przed przyjęciem ról Chandlera Binga i Rachel Green w „Przyjaciołach”.

Para poznała się przez wspólnych znajomych około trzy lata przed komedią NBC, a Perry już od początku otwarcie wyznał swoje uczucia.

„Od razu mnie zachwyciła (jak mogłabym nie być?) i polubiłam ją” – Perry podzielił się w swoich wspomnieniach z 2022 roku. „I odniosłem wrażenie, że ona też była zaintrygowana – może to będzie coś”.

Jednak aktorka delikatnie go odrzuciła, po tym jak był nieco nadgorliwy, dzwoniąc do niej po tym, jak zarezerwował dwa koncerty jednego dnia.

„Jesteś pierwszą osobą, której chciałem to powiedzieć!” – przypomniał sobie, jak jej to mówił.

„Zły pomysł. Poczułem, jak w telefonie tworzy się lód” – kontynuował Perry. „Patrząc wstecz, było jasne, że przez to pomyślała, że ​​lubię ją za bardzo lub w niewłaściwy sposób… a zapraszając ją na randkę, tylko pogłębiłem błąd. Odmówiła (co bardzo utrudniało randkowanie z nią), ale powiedziała, że ​​bardzo chciałaby się ze mną zaprzyjaźnić, a ja skomplikowałem sprawę, wyrzucając: „Nie możemy się przyjaźnić!”

Warto przeczytać!  Sojusznik Putina Walerij Gergijew poprowadzi Teatr Bolszoj
Jennifer Aniston i Matthew Perry 3 czerwca 1995 r.
Obraz drutu
Jennifer Aniston i Matthew Perry na 47. dorocznej gali wręczenia nagród Primetime Emmy, 9 września 1995 r.
Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images
Matthew Perry i Jennifer Aniston u szczytu sławy „Przyjaciółmi”.
Tammie Arroyo /AFF-USA.com / MEGA

Zauroczenie Perry’ego trwało nadal, gdy w 1994 roku rozpoczęli zdjęcia do „Przyjaciół”.

„Dość wcześnie podczas kręcenia „Przyjaciół” zdałem sobie sprawę, że nadal bardzo podoba mi się Jennifer Aniston” – napisał. „Nasze powitania i pożegnania stały się niezręczne. A potem zadawałem sobie pytanie: „Jak długo mogę na nią patrzeć?”. Czy trzy sekundy to za długo?”

„Na początku to było tak, gdy wchodziła, a ja mówiłem: «Hej, miło cię widzieć». A potem szedłem do garderoby i po prostu mówiłem: „Och, nigdy nie będę mógł z nią być” – wspomina. „Ale jak można nie zakochać się w Jennifer Aniston, wiesz? Ale w pewnym momencie po prostu powiedziałam: „W porządku, wystarczy”.


Przeczytaj więcej o życiu i zmaganiach Matthew Perry’ego:


Dodał: „Na szczęście chociaż nadal mnie pociągała i uważałem, że jest wspaniała, tego pierwszego dnia mogliśmy odpłynąć w przeszłość i skupić się na fakcie, że oboje dostaliśmy najlepszą pracę, jaką Hollywood mogło zaoferować”. .”

„Przyjaciele” emitowano w latach 1994–2004.
©Warner Bros/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett
Obsada „Przyjaciół” zapamiętała Perry’ego podczas prawdopodobnie jego nabożeństwa pogrzebowego w Los Angeles w piątek.
NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

Uczucia Perry’ego w końcu opadły, gdy zażartował, że dzieje się tak głównie z powodu „ogłuszającego braku zainteresowania Aniston”. Ale zamiast tego nawiązała między nimi nierozerwalna więź, a Perry ujawnił, że to Aniston „wyciągnął rękę najbardziej” pomimo swojego wieloletniego uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

Warto przeczytać!  Dlaczego gwiazda „Everything Everywhere” James Hong, lat 94, nie jest bliski przejścia na emeryturę

Aktorka „Morning Show” była także jego współgwiazdą, która skonfrontowała go z jego piciem na planie.

„Jestem jej za to naprawdę wdzięczny” – powiedział Diane Sawyer z ABC News podczas promowania swoich wspomnień w październiku 2022 roku.

W 2004 roku, przed finałem serialu „Przyjaciele”, po 10 latach wspólnej pracy, Aniston zalała się łzami, rozmawiając o Perrym podczas rozmowy z Sawyerem. Zapytano ją wówczas, czego każdy z członków obsady „nie wiedział” o sobie.

Jennifer Aniston i Matthew Perry podczas kręcenia 7. sezonu „Ten ze wszystkimi sernikami” w 2005 roku.
©Warner Bros/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett
Obsada „Przyjaciół” pozostaje blisko siebie przez lata – w swoim oświadczeniu w sprawie śmierci Perry’ego nazywają się „rodziną”.
NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

„Że wszystko z nim w porządku” – powiedziała o tym, co – miała nadzieję – wiedział o sobie.

W lektorze Sawyer wtrącił się: „Perry stoczył ciężką walkę z uzależnieniem. Kiedy uderzył, jego koledzy aktorzy próbowali, ale nie wiedzieli, jak pomóc”.

„Miał trudności” – kontynuowała Aniston. „Nie wiedzieliśmy. Nie byliśmy przygotowani, żeby sobie z tym poradzić. Nikt nigdy się tym nie zajmował. A myśl, że w ogóle go stracę… ma przed sobą drogę. Ale wszystko z nim w porządku.”

Perry zmarł w zeszłym miesiącu w wyniku utonięcia w wannie z hydromasażem w swoim domu w Kalifornii. Miał 54 lata.

Warto przeczytać!  Reżyser Creed III, Michael B. Jordan, chciał, żeby to było Anime AF

Przyczynę jego śmierci „odroczono”, ponieważ zlecono więcej badań, w tym toksykologicznych.

Na ekskluzywnych zdjęciach uzyskanych przez The Post Aniston – wraz z Courteney Cox, Lisą Kudrow, Mattem LeBlanc i Davidem Schwimmerem – została w piątek zauważona w Forest Lawn Church of the Hills w Los Angeles na zgromadzeniu, które prawdopodobnie było nabożeństwem pogrzebowym ich zmarłego ojca. współgwiazda.

„Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z obsady. Jesteśmy rodziną” – oznajmiła obsada we wspólnym oświadczeniu po jego śmierci. „Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz poświęcimy chwilę na opłakiwanie i przepracowanie tej niezgłębionej straty. Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie. Na razie nasze myśli i miłość są z rodziną Matty’ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie.
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić


Źródło