Rozrywka

Romans Taylor Swift z Travisem Kelce jest „zupełnie inny” – mówi Cara Delevingne

  • 21 listopada, 2023
  • 3 min read
Romans Taylor Swift z Travisem Kelce jest „zupełnie inny” – mówi Cara Delevingne


Muzyka

Cara Delevingne jest fanką związku Taylor Swift z Travisem Kelce.Obrazy Getty dla TAS

Cara Delevingne kibicuje romansowi Taylor Swift z Travisem Kelce.

„Jestem bardzo szczęśliwy z jej powodu” – powiedziała modelka E! Nowości w sobotę. „Z pewnością jest w nich coś zupełnie innego”.

Delevingne, która od dawna przyjaźni się z piosenkarką „Lover”, dodała: „Zawsze kibicuję mojej dziewczynie”.

31-letnia aktorka „Legii samobójców” jest jednym z kilku znajomych zdobywczyni nagrody Grammy, którzy komentowali jej związek z drużyną Kansas City Chiefs.

W rzeczywistości Gigi Hadid powtórzyła swoje podekscytowanie Swiftem, dementując jednocześnie pogłoski, że nie zgadza się ze sposobem, w jaki piosenkarka „radzi sobie” z jej kwitnącym związkiem.

„Nie możemy się doczekać naszej dziewczynki” – skomentowała w zeszłym tygodniu supermodelka na Instagramie blogera plotkarskiego Pereza Hiltona. „Okres.”

„Jestem bardzo szczęśliwy z jej powodu” – supermodelka powiedziała E! Nowości w weekend.
Obrazy GC
„Zawsze kibicuję mojej dziewczynie” – dodała.
Obrazy GC

Wydaje się, że 33-letnia Swift utrzymuje bliskość swoich najlepszych przyjaciół, podczas gdy jej romans z 34-letnią Kelce nadal trafia na pierwsze strony gazet.


Aby uzyskać więcej Page Six, którą kochasz…

Warto przeczytać!  Wkurwiony żart Chrisa Rocka z Willem Smithem zmontowany z odcinka specjalnego „Selective Outrage”.

Na początku tego miesiąca zauważono ją, jak spędzała dziewczęcy wieczór w Nowym Jorku wraz z Hadid, Delevingne, Seleną Gomez i Sophie Turner.

Grupa, w tym Brittany Mahomes, została sfotografowana ramię w ramię, gdy w dobrych humorach opuszczali ekskluzywną restaurację sushi na Bond Street.

Piosenkarka „Lover” i gwiazda NFL potwierdziły we wrześniu plotki o randkach.
Obrazy GC
Swift wspierała swojego chłopaka podczas kilku meczów Kansas City Chiefs.
charia/Instagram

Twórczyni hitu „Love Story” zabierała ze sobą nawet swoją ekipę na mecze piłkarskie swojego kochanka.

Swift przybyła na mecz Kansas City Chiefs vs. New York Jets 1 października wraz ze swoimi przyjaciółmi Blake Lively, Ryanem Reynoldsem, Hugh Jackmanem i Sabriną Carpenter.

Brała także udział w meczach Kelce’a solo i szybko zaprzyjaźniła się z żoną jego kolegi z drużyny, Patricka Mahomesa, Brittany.

Plotki o związku pary pojawiły się we wrześniu, kilka miesięcy po tym, jak sportowiec ujawnił, że próbował podać Swiftowi swój numer na jednym z przystanków podczas trasy Eras Tour, ale nie udało mu się to.

Tymczasem Kelce została przyłapana jako wspierająca zdobywczynię nagrody Grammy na jej przystanku Eras Tour w Argentynie na początku tego miesiąca.
Obrazy GC

Najwyraźniej potwierdzili tę rozmowę, gdy Swift pojawił się 24 września na meczu Kelce przeciwko Chicago Bears w Kansas City w stanie Missouri.

Warto przeczytać!  Zabawne kody do filmów Cheetos

W rozmowie z WSJ. W opublikowanym w poniedziałek magazynie Kelce podzieliła się informacją, że piosenkarz jako pierwszy skontaktował się z nami po tym, jak wyraził swoje zainteresowanie wspólnym znajomym.

Duet nie wahał się pokazywać swojego związku, fotografując ich przechadzających się po Nowym Jorku i pakujących się na palmtopie podczas międzynarodowego koncertu Swift Eras Tour w Argentynie.
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić
Źródło