Rozrywka

Savannah Chrisley pakuje się na PDA ze swoim chłopakiem Robertem Shiverem, a para oficjalnie pojawia się na Instagramie: „Czasami to po prostu działa”

  • 6 listopada, 2023
  • 5 min read
Savannah Chrisley pakuje się na PDA ze swoim chłopakiem Robertem Shiverem, a para oficjalnie pojawia się na Instagramie: „Czasami to po prostu działa”
Savannah Chrisley dała światu znać, że spotyka się z byłą gwiazdą futbolu uniwersyteckiego Robertem Shiverem.

26-letnia gwiazda reality show, której rodzice Todd i Julie Chrisley odsiadują wyrok za oszustwo podatkowe na kwotę 30 milionów dolarów, w sobotę w mediach społecznościowych oficjalnie ogłosiła swój związek z przystojnym kochankiem na Instagramie.

Idealna para – która podobno spotyka się od kilku miesięcy – wyglądała na zafascynowaną fotograficzną karuzelą, gdy obejmowały się ramionami z wielkimi uśmiechami na twarzach.

Savannah wyglądała niesamowicie w swoim wygodnym szarym swetrze, gdy pakowała palmtop z Robertem, który zachował powściągliwy styl, zakładając czapkę z daszkiem i bordową koszulę.

„Czasami… to po prostu działa” – gwiazda Chrisley Knows Best napisała podpis pod uroczym albumem.

Ogłoszenie miłosne: Savannah Chrisley dała światu znać, że spotyka się z byłą gwiazdą futbolu uniwersyteckiego Robertem Shiverem
Para PDA: 26-letnia gwiazda reality show w sobotę w mediach społecznościowych oficjalnie ogłosiła swój związek ze swoim przystojnym kochankiem na Instagramie
Idealna na zdjęciu para wyglądała na zafascynowaną fotograficzną hulanką, obejmując się ramionami z wielkimi uśmiechami na twarzach

Źródło DailyMail.com niedawno wyjaśniło, dlaczego Savannah i Robert trzymali swój związek w tajemnicy.

Savannah spotyka się z Robertem od [while] i nie chciała nic mówić, bo nie była pewna, czy to zadziała” – powiedzieli. „Obawiała się, że skończy się to na jej nieudanych związkach.

„Ale jest jeden główny powód, dla którego jej poprzednie związki nie układały się – spotykała się tylko z mężczyznami, którzy byli z nią dla jej sławy, a nie dla niej”.

Warto przeczytać!  Meghan McCain rodzi, wita drugie dziecko z mężem Benem Domenechem

Źródło twierdzi, że Savannah została „upokorzona”, ponieważ nie występuje już w reality show numer jeden, i „zmieniła się”, odkąd jej rodzice, Todd i Julie, trafili do więzienia.

Choć raz jest sobą i pokazuje mężczyźnie, kim jest bez pieniędzy i sławy. W zamian jest z kimś, kto jest przy niej dla niej. Jest zakochana w byciu zakochaną” – dodało źródło.

„Wszyscy mają nadzieję, że to jej się uda” – kontynuowało źródło. „Z pewnością zmieniła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, odkąd poszli do więzienia”.

Oficjalny post na Instagramie pojawił się po tym, jak Savannah niedawno wypowiedziała się na temat swojego byłego narzeczonego Nica Kerdilesa, mówiąc, że wysłał jej „znaki” po swojej przedwczesnej śmierci we wrześniu.

Kilka tygodni po tym, jak gwiazda reality show poprosiła Nica o „wysłanie mi znaku, że wszystko w porządku” w emocjonalnym poście na Instagramie, w zeszłym miesiącu powiedziała ET, że odebrał telefon.

Była miłość: Oficjalny post na Instagramie pojawia się po tym, jak Savannah niedawno wypowiedziała się na temat swojego byłego narzeczonego Nica Kerdilesa, mówiąc, że wysłał jej „znaki” po swojej przedwczesnej śmierci we wrześniu
Znaki: „Nic dał mi pewne znaki” – Savannah powiedziała o byłym zawodniku NHL, który stracił życie w wieku 29 lat w wypadku motocyklowym.

„Nic dał mi pewne znaki” – Savannah powiedziała o byłym zawodniku NHL, który stracił życie w wieku 29 lat w wypadku motocyklowym.

Warto przeczytać!  Popyt na Oscary spada

Wiem tylko, że chciałby, aby wszyscy żyli pełnią życia, bo właśnie to zrobił. To po prostu niesamowity człowiek” – dodała. „Na pewno musisz pamiętać o tych rzeczach”.

Aktorka Chrisley Knows Best stwierdziła dalej, że tragedia pozostawiła ją „smutną i zdezorientowaną”.

„Wszystko w porządku, ale to była naprawdę smutna, niefortunna sytuacja, w której trudno się odnaleźć” – wyjaśniła. „Jest złość, łzy i wszystko, co jest z tym związane”.

Savannah kontynuowała: „To pierwsza prawdziwa strata, jaką kiedykolwiek poniosłam [face]. Byłem młody, kiedy zmarł mój dziadek, więc w dorosłym życiu jest to moja pierwsza prawdziwa strata.

Duże zmiany: Źródło twierdziło, że Savannah została „upokorzona”, ponieważ nie występuje już w reality show numer jeden, i „zmieniła się”, odkąd jej rodzice, Todd i Julie, trafili do więzienia.

Nic zginął po przejechaniu znaku stopu w Nashville i uderzeniu w BMW 23 września – poinformowała WRKN News 2 komenda policji metropolitalnej Nashville.

Savannah opowiedziała dalej o niesamowitym złamanym sercu, jakie przeżyła po tragedii w swoim podcaście Unlocked z Savannah Chrisley.

„Nie jestem w stanie zliczyć, ile osób skontaktowało się ze mną i opowiedziało mi historie o tym, jak Nic wpłynął na ich życie” – zaczęła.

Jeśli jego odejście czegoś nas nauczy, to myślę, że tego, by kochać i to mocno. I traktować ludzi z taką miłością i życzliwością, bo właśnie to zrobił. Zatem Nic, kocham cię, będzie nam cię brakować i pozostawiłeś po sobie ślad.

Warto przeczytać!  Recenzja Moon Girl and Devil Dinosaur: zgrabna i stylowa przerwa od MCU


Źródło