Rozrywka

Sean „Diddy” Combs wydaje się przygnębiony w Miami po ugodzie z Cassie

  • 20 listopada, 2023
  • 4 min read
Sean „Diddy” Combs wydaje się przygnębiony w Miami po ugodzie z Cassie


Muzyka


Sean „Diddy” Combs nie wydawał się zbyt szczęśliwy, mimo że zakończył proces w sprawie gwałtu i molestowania wniesionego przez jego byłą dziewczynę Cassie.

Na zdjęciach uzyskanych przez Page Six raper „I’ll Be Missing You” wyglądał na zestresowanego i poważnego, gdy w sobotę ukrywał twarz w dłoniach, siedząc przed swoim domem w Miami.

Potentat muzyczny, ubrany niedbale w T-shirt i spodnie dresowe, był widziany wraz ze swoją szefową sztabu, Kristiną Khorram.

W pewnym momencie Khorram pokazała Combs coś na swoim telefonie komórkowym, zanim muzyk zdecydował się położyć na kanapie na świeżym powietrzu.

Założyciela Bad Boy Records również widziano, jak rozmawiał przez telefon i przechadzał się po swojej posiadłości.

Przedstawiciele firmy Combs nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

W sobotę Sean „Diddy” Combs wyglądał na zestresowanego przed swoim domem w Miami.
MEGA / TYLNA SIATKA

Zdjęcia przedstawiają rapera po raz pierwszy od czasu, gdy piosenkarka „Me & U” – urodzona jako Casandra Ventura – złożyła w czwartek swój bombowy pozew, utrzymując, że poddawał ją latom znęcania się fizycznego, seksualnego i psychicznego.

Warto przeczytać!  4 bomby z filmu TMZ „Lamar Odom: Sex Drugs and Kardashians”

W dokumentach sądowych uzyskanych przez Page Six 37-letni Ventura oskarżył Combs (54 l.) o zmuszanie jej do uprawiania seksu z męskimi prostytutkami, podczas gdy on obserwował i masturbował się, a także o znęcanie się nad nią fizycznie i dostarczanie jej narkotyków, gdy miała zaledwie 19 lat.

„Przez lata pan Combs znęcał się fizycznie i seksualnie nad panią Venturą, ona wielokrotnie próbowała wyrwać się z jego silnej kontroli nad jej życiem” – stwierdzono w pozwie. „Za każdym razem, gdy się ukrywała, odnajdywała ją rozległa sieć korporacji i podmiotów stowarzyszonych pana Combsa, a ci, którzy pracowali dla firm pana Combsa, błagali ją, aby do niego wróciła”.

Raper „I’ll Be Missing You” podczas rozmowy ze swoją szefową sztabu Kristiną Khorram ukrył twarz w dłoniach.
MEGA / TYLNA SIATKA

W pozwie stwierdzono również, że Combs „miał skłonność do niekontrolowanej wściekłości i często brutalnie bił panią Venturę”.


Aby uzyskać więcej Page Six, którą kochasz…


Combs zaprzeczył roszczeniom za pośrednictwem swojego prawnika Bena Brafmana, który twierdził, że Ventura żądał pieniędzy przed pozwem.

„Pan. Combs stanowczo zaprzecza tym obraźliwym i oburzającym zarzutom” – stwierdził Brafman w oświadczeniu. „Przez ostatnie 6 miesięcy pan Combs był poddawany uporczywym żądaniom pani Ventury w wysokości 30 milionów dolarów pod groźbą napisania szkodliwej książki o ich związku, co zostało jednoznacznie odrzucone jako rażący szantaż”.

Warto przeczytać!  Król Karol jest „smutny, oszołomiony” i sfrustrowany księciem Harrym
Do zdarzenia doszło po tym, jak raper szybko rozstrzygnął niepokojący pozew złożony przez jego byłą dziewczynę Cassie.
MEGA / TYLNA SIATKA
Piosenkarka „Me & U” twierdziła, że ​​Combs przez lata w trakcie ich związku stosował wobec niej przemoc seksualną i fizyczną.
FilmMagia

Zaledwie 24 godziny po złożeniu wniosku przez Venturę, wybuchowy pozew został rozstrzygnięty.

W oddzielnych oświadczeniach obie strony zaznaczyły, że osiągnęły porozumienie „polubownie”.

„Zdecydowałem się rozwiązać tę sprawę polubownie na warunkach, w których mam pewien poziom kontroli” – powiedział Ventura, dodając: „Chcę podziękować mojej rodzinie, fanom i prawnikom za ich niezachwiane wsparcie”.

Producent muzyczny podzielił tę opinię, stwierdzając: „Postanowiliśmy rozwiązać tę sprawę polubownie. Życzę Cassie i jej rodzinie wszystkiego najlepszego. Miłość.”

Prawnik Combs podkreślił, że ugoda nie stanowi „przyznania się do popełnienia przestępstwa”.
MEGA / TYLNA SIATKA

Prawnik Combsa wydał później dodatkowe oświadczenie, w którym podkreślił, że ugoda nie stanowi przyznania się do winy.

„Żeby było jasne, decyzja o ugodzie, zwłaszcza w 2023 r., w żadnym wypadku nie oznacza przyznania się do wykroczenia” – stwierdził Brafman w oświadczeniu dla Page Six w sobotę.

„Pan. Decyzja Combsa o ugodzie w żaden sposób nie podważa jego całkowitego odrzucenia roszczeń. Cieszy się, że doszli do porozumienia i życzy pani Ventura wszystkiego najlepszego.”
Załaduj więcej…
Warto przeczytać!  „Past Lives” zdobywa nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego – Deadline


Skopiuj adres URL, aby go udostępnić


Źródło