Skrót meczu Al Nassr vs Al Ittihad, NAS 4-2 ITT, Saudi Pro League 2023–24; Ronaldo bije rekord klamrą

• 27 maja, 2024
  • 6 min read
Skrót meczu Al Nassr vs Al Ittihad, NAS 4-2 ITT, Saudi Pro League 2023–24;  Ronaldo bije rekord klamrą

NAS vs ITT: Obejrzyj najważniejsze momenty meczu Saudi Pro League 2023–24 pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad rozegranego na stadionie Al-Awwal w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej.

Aktualizacja: 28 maja 2024 r., 01:42 czasu wschodniego

Ronaldo w akcji dla Al Nassra.

Ronaldo w akcji dla Al Nassra. | Źródło zdjęcia: AFP

Informacje o lightboxie

Witamy w nagraniu Sportstar z meczu Saudi Pro League 2023–24 pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad rozgrywanego na stadionie Al-Awwal w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej.

• 90+5′ – Meshari zdobywa bramkę!

Genialne podanie z prawej flanki, gdy Meshari wpadł do siatki po nurkowaniu, zupełnie nieoznakowany!!!

• Dodany czas!

Osiem minut przyznanych jako doliczony czas!

• 90+2′ – Fabinho zdobywa bramkę!!!

Fabinho przejmuje piłkę, która zostaje obroniona w pierwszej próbie, ale po odbiciu podaje do siatki.

• 28 maja 2024 01:24

KARA

90′ – Rzut karny dla Ittihada!

Kante powalony w pole karne, przyznany rzut karny!!!

• 88′ – Gol dla Ittihada!

Al Shamrani dostaje żeton przed bramkę, kozłując wokół trzech zawodników i z łatwością trafia do bramki.

• 86′

Boushal oddaje strzał z dystansu, który obronił bramkarz Ittihad, piłka wychodzi na rzut rożny.

• 79′ – Ghareeb konwertuje!

Ghareeb podszedł do ataku i wykorzystał go prostym uderzeniem prawą stroną bramki, całkowicie wyrzucając bramkarza!

• 28 maja 2024 01:11

KARA

77′ – Rzut karny dla Al Nassra!

Sami zostaje powalony w pole karne przez szarżującego bramkarza Ittihad, gdy przyznaje rzut karny!

• Ronaldo jest osłabiony!

Dzięki temu Ronaldo pobił rekord i został pokonany, kończąc sezon ligowy w świetnym stylu!

• Ronaldo bije rekord Saudi Pro League!!!!

Ronaldo bije rekord Saudi Pro League pod względem liczby bramek strzelonych w sezonie

Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole dla Al Nassr w meczu przeciwko Al Ittihad, ustanawiając tym samym rekord największej liczby bramek zdobytych w sezonie Saudi Pro League. (35)

• 69′ – Ronaldo znowu strzela!

SIUUUUU!!!! Ronaldo zdobywa drugą bramkę po podaniu z rzutu rożnego, idealnie trafia w głowę i po chwili gol!!!

• 67′

Ronaldo podchodzi i wykonuje rzut wolny z okolic pola karnego. Bramka jest dla niego w zasięgu ręki. Uderzał w przeszłość, ale piłka nie podkręciła się wystarczająco i po odbiciu minęła bramkę!

• 28 maja 2024 01:00

CZERWONA KARTKA

65′ – Itti miał w składzie 10 zawodników

Roanldo trafił na bramkę, gdy Nassr włamał się do kontrataku, ale Swelim go powalił, uniemożliwiając dobrą okazję do zdobycia gola za czerwoną kartkę!

• 56′

Wielka szansa błaga o Nassra. Ghareeb kozłuje w poprzek pola karnego i podaje do Ronaldo, który podaje z powrotem do Ghareeba na prawym skrzydle. Jego dośrodkowanie trafia do Otavio, ale rezerwowy nie oddał celnego strzału.

• 54′

Nassr przeprowadza szybki atak, gdy Ghareeb rozgrywa piłkę lewym skrzydłem, aż do ucieczki Qassema, ale boczny obrońca nie jest w stanie utrzymać go w grze.

• 28 maja 2024 00:44

ŻÓŁTA KARTA

50′

Żółta kartka dla Swelima za szarpanie Ghareeba za koszulę na lewym skrzydle.

• 49′

Otavio podaje prosto do Ronaldo, ale zasilanie zostało wyłączone i piłka zostaje łatwo przechwycona przez obrońców Ittihadu.

• 48′

Fabinho, nowy rezerwowy Ittihada, oddał strzał z dystansu, ale ten również nie trafił w cel.

• Rozpoczyna się druga połowa!

Ittihad rozpoczyna drugą połowę ataku, po tym jak Boushal fauluje na własnej połowie. Rzut wolny dla Ittihada z niebezpiecznej pozycji. Ittihad stworzył dobrą okazję po stałych fragmentach gry, ale ostatni strzał przeleciał nad poprzeczką.

• Połowa czasu!

Nassr prowadzi jednym golem nad Ittihadem, a Ronaldo trafia do siatki tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę!

• 45+3′ – Ronaldo zdobywa bramkę!!!!!

Długa piłka Al Fatila do Ronaldo, który wbiega za obronę, uderza klatką piersiową i trafia do siatki. Ronaldo strzelił w tym sezonie 34 gole, co równa się rekordowi liczby bramek strzelonych w Saudi Pro League w jednym sezonie.

• 44′

Sami odnajduje Mane’a na prawym skrzydle, biegnąc sprintem i mocnym dośrodkowaniem do Ronaldo, gdy napastnik ponownie trafia do siatki, jednak Mane zostaje odgwizdany na spalonym i gol nie zostaje ponownie uznany.

• 41′

Sami drybluje po parkiecie i próbuje podać piłkę do Ronaldo, ale zostaje przechwycony. Później Boushal próbuje dośrodkować w pole karne, ale piłka zostaje wyrzucona na rzut rożny, co nic nie daje.

• 35′

Ittihad wygląda dobrze w obronie, podczas gdy Nassr ma trudności z przyjęciem piłki na pozycje strzeleckie. Ronaldo ma trudności, gdy jest mocno oznaczony i wpada w pułapkę spalonego Ittihada.

• 27′

Iitihad wykonał kilka podań w ostatniej tercji i wyglądał agresywnie w swoich atakach. Al Ghamdi podaje w pole karne, ale nie udaje mu się znaleźć kolegi z drużyny. Chwilę później Kante oddał strzał z krawędzi pola karnego, ale piłka minęła słupek.

• 23′

Sami przejmuje piłkę dla Nassra w polu karnym Ittihada po wysokim i skutecznym pressingu, ale nie udaje mu się utrzymać piłki pod kontrolą.

• 22′

Ghareeb uderza szeroko na lewym skrzydle i idealnie dośrodkowuje Mane’a w środku pola karnego, ale jego strzałowi brakuje jakości i mocy i trafia prosto w bramkarza.

• 17′

Nassr obecnie dominuje w posiadaniu piłki, ale Ittihad pozytywnie ocenia grę podań. Obie drużyny będą miały nadzieję, że w ostatniej kwarcie zagrają lepiej i znajdą kluczowe podania, które mogą doprowadzić do zdobycia pierwszego gola.

• 12′

Mane kozłuje prawym skrzydłem, ale zostaje powalony 30 metrów od bramki. Rzut wolny dla Nassra. Ghareeb uderza w dalszy słupek, ale nie znajduje kolegi z drużyny, a jedynie kopnięcie od bramki.

• 10′

Ronaldo uderza z ostrego kąta w siatkę, ale sędzia uznaje go za spalonego. Cel nie został podany!

• 7′

Nassr przejmuje piłkę w ostatniej tercji, gdy Ronaldo podaje prosto do Samiego, ale obrońca przechwytuje.

• 6′

Kante atakuje Ittihada, ale nie udaje mu się go dobrze dośrodkować.

• 27 maja 2024 23:34

ŻÓŁTA KARTA

3′

Mane ukarany żółtą kartką za faul na Shanqiti w końcówce meczu na początku meczu!

• Rozpoczęcie!

Nassr rozpoczyna swój ostatni mecz ligowy w sezonie!

• Ittithad zaczyna 11!

• Wyjściowy skład Al Nassra!

• Gdzie obejrzeć mecz Saudi Pro League 2023-24 pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad?

Mecz Saudi Pro League pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad będzie transmitowany na żywo w telewizji Sieć sportowa Sony Kanały telewizyjne w Indiach.

Mecz Saudi Pro League pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad można transmitować na żywo w serwisie Sony LIV aplikacja i strona internetowa.

• Zapowiedź

Informacje o transmisji NA ŻYWO Al Nassr vs Al Ittihad, Saudi Pro League 2023–24: Kiedy i gdzie oglądać grę Ronaldo; Podgląd, przewidywanie

Wszystko, co musisz wiedzieć o meczu Saudi Pro League 2023-24 pomiędzy Al Nassr i Al Ittihad, który zostanie rozegrany na stadionie Al-Awwal w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej.

Warto przeczytać!  OJ Simpson umiera w wieku 76 lat po walce z rakiem prostaty; Gwiazdy Hollywood reagują |