Rozrywka

„Songbirds and Snakes” – czwartkowe zapowiedzi za 6 milionów dolarów – ostateczny termin

  • 17 listopada, 2023
  • 5 min read
„Songbirds and Snakes” – czwartkowe zapowiedzi za 6 milionów dolarów – ostateczny termin


EKSKLUZYWNY: Prequel Lionsgate Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach patrzy na czwartkowy wieczór pomiędzy 5,75–6 mln dolarów po seansach, które rozpoczęły się o 15:00.

Powtórzę: liczby te nie pochodzą ze studia i rano mogliśmy zobaczyć nieco inny wynik. Chociaż niektórzy szybko krzykną, że Marvel Studios wypadło w ostatni weekend, Cudarozpoczęło swoją weekendową podróż czwartkowym wieczorem o wartości 6,6 mln dolarów, co zaowocowało najniższym otwarciem w historii tytułu Disney MCU na poziomie 47 mln dolarów, należy zauważyć, że Ptaki śpiewające i węże kosztował połowę ceny Cuda200 milionów dolarów na 100 milionów dolarów. Co więcej, Lionsgate zawsze pokrywa ryzyko związane z dużym tytułem, którego większość dotyczy sprzedaży zagranicznej.

Tom Blyth i Rachel Zegler w filmie „Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach”

Brama Lwa

Prognozy na weekend były o godz 50 milionów dolarów + stany, 100 milionów dolarów + na całym świecie. Zobaczymy gdzie to wyląduje. Częścią trudnej bitwy o film jest to, że jest to zupełnie nowa obsada, bez gwiazdy franczyzowej Jennifer Lawrence i jedna postać, która ma zostać przeniesiona z podstawowej serii, a mianowicie Coriolanus Snow. Podobnie jak w pierwszym filmie, w którym Lawrence nie był markowym nazwiskiem, Lionsgate rzuca kostką w sprawie wznowienia marki Suzanne Collins w Historia z West Side aktorka Rachel Zegler w roli ognistego hołdu Lucy Gray Baird i jeszcze świeższa twarz, brytyjski aktor Tom Blyth w roli Snowa.

Warto przeczytać!  Britney Spears publikuje zdjęcia z byłym Justinem Timberlake'em

Ballada o ptakach śpiewających i wężachNoc przedpremierowa nie jest aż tak odległa szybcy i wściekli wersja telewizyjna Hobbsa i Shawa5,8 mln dolarów (rozpoczęcie seansów o 19:00), które osiągnęły wynik 60 mln dolarów; Dzieje się tak pomimo faktu, że film był wyjątkowo skierowany do mężczyzn Igrzyska Śmierci„kobiecy tłum”. Innym używanym komputerem jest Amazon/MGM Wyznanie wiary III który w czwartkowej wieczornej zapowiedzi zarobił 5,4 mln dolarów i przyniósł 58,3 mln dolarów w ciągu trzech dni. Bliżej do kobiecego demo Wyczarowywanie wersja telewizyjna Zakonnica który zarobił 5,4 mln dolarów w czwartek i 53,8 mln dolarów w ciągu trzech dni, przy czym w weekend udział kobiet wyniósł 49% według CinemaScore.

Warner Bros.

Notatka, Ballada o ptakach śpiewających i wężach nigdy nie zamierzałem publikować podglądu w pobliżu ostatniego Igrzyska Śmierci: Kosogłos, część 2 który ukazał się w listopadzie 2015 r. i w czwartkowy wieczór zarobił 16 mln dolarów, co stanowi najniższe krajowe otwarcie we franczyzie Collinsa, wynoszące 102,7 mln dolarów. Nie było Ptaki śpiewające i węże zobowiązany do naśladowania Harry’ego Pottera Podział 2016 Fantastyczne bestie i gdzie jest znaleść który przyniósł czwartkową noc wynoszącą 8,75 mln dolarów i 74,4 mln dolarów w USA/Kanadzie w ciągu trzech dni. Głównie, Igrzyska ŚmierciBaza fanów nie jest tak szeroka jak Harry’ego Pottera’S. (Fantastyczne Zwierzęta przechyliło się w 55% do kobiet Kosogłos 2to w 60% kobiety, przy czym większość fanów Pottera jest starsza – 65% ma ponad 25 lat w porównaniu z Kosogłos 2podział 50/50 dla osób poniżej/powyżej 25 lat).

Warto przeczytać!  Fani Taylor Swift twierdzą, że na jej koncercie założą pieluchy dla dorosłych

Częścią wyzwania stojącego przed Lionsgate w zachęceniu widzów do prequelu jest to Igrzyska Śmierci fani nie byli do końca świadomi istnienia nowej powieści Collinsa: została wydana w samym sercu Covida w maju 2020 r. i osiągnęła jedynie 500 tys. sprzedaży w pierwszym tygodniu według NPD BookScan, kiedy księgarnie były zamknięte. Ostatecznie sprzedaż ta wzrosła do 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy.

Podczas gdy krytycy w liczbie 112 na Rotten Tomatoes dają Ballada o ptakach śpiewających i wężach najniższy wynik w całej serii na poziomie 64% świeżości, serial często był krytykowany i radził sobie całkiem nieźle w okresie świątecznym. Kosogłos 2 zgromadził 198,5 miliona dolarów w ciągu pierwszych dziesięciu dni od premiery dzięki okresowi Święta Dziękczynienia.

Firma analityczna RelishMix, zajmująca się analizą mediów społecznościowych, twierdzi, że w mediach społecznościowych trwa dyskusja Ptaki śpiewające i węże „ma mieszane nastawienie, a złośliwe pokolenie Z i młodsi fani z pokolenia Millenialsów gwiżdżą wychwalając najnowszą odsłonę serii. Wiele osób jest zachwyconych nostalgią, jaką franczyza przywołuje z dzieciństwa: „Ja 14-letni jestem taki szczęśliwy, a ja 25-letni szlocham”. Inni zauważają: „Słuchaj, zupełnie nie mam pojęcia, o czym jest ta książka, ale kiedy zobaczyłem tę kłaniającą się pozę, czułem się, jakbym znów zobaczył Katniss. Ten film wyleczy traumę z mojego dzieciństwa”.

Od lewej do prawej: John Dory (Eric André), Spruce (Daveed Diggs), Baby Branch (Justin Timberlake), Floyd (Troye Sivan) i Clay (Kid Cudi)

uniwersalny

Inne dane z zapowiedzi, o których słyszeliśmy, ale Universal ich nie uwzględnił, to DreamWorks Animation Trolle łączą siły z około 2 milionami dolarów zniżki na seanse, które rozpoczęły się o 14:00. Ten Threequel oczekuje na początek wysokiego poziomu 20 milionów dolarów i niskiego poziomu 30 milionów dolarów. Film ma także najniższy wynik RT w całej serii, a krytycy mają 62% świeżości. Jeśli rysunek poglądowy jest prawidłowy, powyżej znajdują się głowy i włosy Trolle900 tys. dolarów w czwartkowych zapowiedziach i więcej niż we wtorkowe wieczorne zapowiedzi Illumination/Universal Śpiewać za 1,7 mln dolarów.

Warto przeczytać!  Stephen A. Smith zajmuje się burzą w związku z uwagami Rihanny podczas Super Bowl

TriStar i Spyglass Media mają Eli Rotha święto Dziękczynienia horror, który powinien obejrzeć nastolatek w weekend otwarcia, podczas gdy komedia Searchlight Taika Waititi Następny gol wygrywa patrzy na pojedyncze cyfry. Więcej o tych w AM.


Źródło