Nauka i technika

SOPHiA GENETICS SA (NASDAQ:SOPH) odnotowuje znaczny spadek krótkich odsetek

  • 29 grudnia, 2022
  • 3 min read
SOPHiA GENETICS SA (NASDAQ:SOPH) odnotowuje znaczny spadek krótkich odsetek


SOPHiA GENETICS SA (NASDAQ:SOPH — Get Rating) odnotowała znaczny spadek krótkich pozycji w grudniu. Na dzień 15 grudnia krótkoterminowe oprocentowanie wynosiło 38 200 akcji, co oznacza spadek o 34,5% w stosunku do 58 300 akcji z 30 listopada. Około 0,1% akcji spółki jest przedmiotem krótkiej sprzedaży. W oparciu o średni dzienny wolumen 79 600 akcji, wskaźnik dni do pokrycia wynosi obecnie 0,5 dnia.

Analitycy ustalają nowe cele cenowe

Wiele firm badawczych opublikowało raporty na temat SOPH. Morgan Stanley obniżył cenę docelową na SOPHiA GENETICS z 13,00 USD do 12,00 USD i ustalił ocenę „z nadwagą” dla akcji w nocie badawczej w środę, 9 listopada. Grupa Credit Suisse rozpoczęła relacje na temat SOPHiA GENETICS w nocie badawczej w środę, 23 listopada. Wydali „neutralną” ocenę i cenę docelową 2,00 USD za akcje.

Wyniki giełdowe SOPHiA GENETICS

Akcje SOPH spadły o 0,06 USD podczas handlu w środku dnia w czwartek, osiągając 2,59 USD. Spółka miała wolumen obrotu 38 961 akcji, w porównaniu do średniego wolumenu 46 312. SOPHiA GENETICS ma roczny najniższy poziom 1,68 USD i najwyższy roczny poziom 15,83 USD. Prosta średnia ruchoma z 50 dni wynosi 2,19 USD, a prosta średnia ruchoma z dwustu dni wynosi 2,89 USD.

Warto przeczytać!  Odkrywanie ukrytych powiązań genetycznych stojących za COVID-19 i chorobami współistniejącymi

Inwestorzy instytucjonalni ważą na SOPHiA GENETICS

Fundusze hedgingowe i inni inwestorzy instytucjonalni ostatnio zmodyfikowali swoje zasoby akcji. Zurcher Kantonalbank Zurich Cantonalbank kupił w drugim kwartale nowy pakiet akcji SOPHiA GENETICS o wartości około 31 000 USD. Firma Renaissance Technologies LLC kupiła w drugim kwartale nowy pakiet akcji SOPHiA GENETICS o wartości około 63 000 USD. Banque Cantonale Vaudoise zwiększył swój udział w akcjach SOPHiA GENETICS o 17,8% w drugim kwartale. Banque Cantonale Vaudoise posiada obecnie 19 900 akcji spółki o wartości 73 000 USD po zakupie dodatkowych 3 000 akcji w ostatnim kwartale. Privium Fund Management BV kupiło w drugim kwartale nowy pakiet akcji SOPHiA GENETICS o wartości około 102 000 USD. Wreszcie Citadel Advisors LLC kupiło w trzecim kwartale nowy pakiet akcji SOPHiA GENETICS o wartości około 153 000 USD. 31,03% akcji jest obecnie w posiadaniu inwestorów instytucjonalnych.

SOPHiA GENETYKA Profil firmy

(Pobierz ocenę)

SOPHiA GENETICS SA działa jako firma zajmująca się technologiami medycznymi. Firma oferuje platformę SOPHiA DDM, opartą na chmurze platformę oprogramowania jako usługi do analizy danych i generowania spostrzeżeń z multimodalnych zestawów danych i metod diagnostycznych. Jej platforma SOPHiA DDM oraz powiązane rozwiązania, produkty i usługi są używane przez szpitale, laboratoria i firmy biofarmaceutyczne na całym świecie.

Warto przeczytać!  Wyzwanie RNA Rescue zaprasza graczy do rozwiązywania zagadek i rozwijania terapii RNA

Dalsza lektura

Ten natychmiastowy alert informacyjny został wygenerowany przez technologię nauki narracyjnej i dane finansowe z MarketBeat, aby zapewnić czytelnikom najszybsze i najdokładniejsze raporty. Ta historia została sprawdzona przez zespół redakcyjny MarketBeat przed publikacją. Wszelkie pytania lub komentarze dotyczące tej historii prosimy przesyłać na adres contact@marketbeat.com.

Zanim rozważysz SOPHiA GENETICS, na pewno zechcesz to usłyszeć.

MarketBeat codziennie śledzi najlepiej ocenianych i najlepiej radzących sobie analityków badawczych z Wall Street oraz akcje, które polecają swoim klientom. Firma MarketBeat zidentyfikowała pięć akcji, które najlepsi analitycy po cichu szepczą swoim klientom, aby kupowali je teraz, zanim szerszy rynek się na to zdecyduje… i SOPHiA GENETICS nie było na liście.

Podczas gdy SOPHiA GENETICS ma obecnie wśród analityków ocenę „umiarkowane kupowanie”, najlepsi analitycy uważają, że te pięć akcji to lepsze zakupy.

Zobacz pięć akcji tutaj

13 Akcje Inwestorzy instytucjonalni nie przestaną kupować zabezpieczeń


Źródło