Rozrywka

„Świetnie biegałem”

  • 21 listopada, 2023
  • 4 min read
„Świetnie biegałem”


Autor: Sam Joseph Semon dla Dailymail.com

04:54 21 listopada 2023 r., aktualizacja 06:52 21 listopada 2023 r.W poniedziałkowym wywiadzie dla Soap Opera Digest Roger Howarth opowiedział o zakończeniu swojej 11-letniej pracy w General Hospital.

55-letni performer, który w długotrwałym serialu wcielał się w Austina Gatlina-Holta, Franco Baldwina i Todda Manninga, zginął w strzelaninie podczas odcinka, którego premiera odbyła się 17 listopada.

Aktor rozpoczął rozmowę z mediami od opowiedzenia o tym, jak dowiedział się, że jego ostatnio grana postać została skreślona z serialu.

„Kilka tygodni temu zadzwonił do mnie ktoś, kogo znam od bardzo dawna i kogo bardzo kocham, i powiedział mi, że kiedy wygaśnie mój kontrakt w ABC, nie zaproponowano mi nowego kontraktu i że charakter Austin zostałby zabity” – powiedział.

Howarth opisał decyzję o zabiciu Gatlin-Holt jako „coś, czego oboje chcieli i musieli zrobić, aby się przeprowadzić”. [the] fabuła.’

Mówiąc, co myślę: Roger Howarth opowiedział o zakończeniu 11-letniej pracy w General Hospital podczas wywiadu dla Soap Opera Digest, który ukazał się w poniedziałek

Następnie wykonawca stwierdził, że chociaż „przyzwyczajenie się” do faktu, że jego postać została skreślona z serialu, zajęło „minutę”, ostatecznie zaakceptował tę decyzję.

Warto przeczytać!  Tata nie pozwala swojej 14-letniej córce brać udziału w konkursach piękności po tym, jak dowiedział się, że jego żona nałożyła na nią „ścisłą dietę”

Następnie „uświadomił sobie, jakie miałem szczęście, że przez ponad dekadę mogłem robić coś, co naprawdę kocham, z ludźmi, z którymi naprawdę lubiłem pracować”.

Howarth oświadczył, że rozumie, że decyzja o zabiciu Gatlin-Holt, którego portretuje od 2021 roku, nie jest sprawą osobistą i że jest wdzięczny za możliwość wystąpienia w serialu.

’Jestem szczęściarzem. Świetnie się spisałem, a tę decyzję podjęli ludzie, którzy zarabiają na życie tego typu decyzjami” – powiedział.

Aktor, który powiedział, że przez cały czas swojej pracy w serialu czuł się „bardzo szanowany i wspierany”, wspomina, że ​​jego ostatni dzień na planie był uroczysty i beztroski.

„Wszyscy byli dla mnie bardzo mili. Producenci wręczyli mi kwiaty, a ja mogłem podziękować i pożegnać się z ogromną liczbą osób, które naprawdę podziwiam” – powiedział.

Howarth dodał, że zawsze czuł „wsparcie ze strony scenarzystów i producentów, którzy mieli na tyle wiary we mnie jako aktora, że ​​poprosili mnie o zagranie trzech różnych ról” przez cały czas jego występu w serialu.

Performer zadebiutował w General Hospital w roli Todda Manninga w 2012 roku i tę rolę piastował do roku następnego.

Warto przeczytać!  Kenneth Anger, twórca filmów queer i pionier awangardy, umiera w wieku 96 lat

Zrozumiałe: Howarth opisał decyzję o zabiciu Gatlin-Holt jako „coś, czego oboje chcieli i musieli zrobić, aby się przenieść” [the] fabuła’
Idąc dalej: Howarth dodał, że zawsze czuł „wsparcie ze strony scenarzystów i producentów, którzy mieli na tyle wiary we mnie jako aktora, że ​​poprosili mnie o zagranie trzech różnych ról” przez cały czas jego występu w serialu
Gotowi na więcej: Wykonawca, który stwierdził, że „w stu procentach” będzie zainteresowany powrotem do dziennej telewizji, zakończył wywiad wdzięcznością za wieloletnie wsparcie swoich fanów

Aktor szybko powrócił do roli Franco Baldwina i występował w tej roli od 2013 do 2021 roku, kiedy to postać została zabita.

Howarth pozostał jednak w serialu i w tym roku przyjął rolę Gatlin-Holt.

Performer, który stwierdził, że „w stu procentach” będzie zainteresowany powrotem do telewizji dziennej, zakończył wywiad podziękowaniem za wieloletnie wsparcie swoich fanów.

Stwierdził: „Dzienni fani są najbardziej lojalni, najmądrzejsi i najbardziej wymagający. entuzjastycznych, wspierających ludzi w całej historii rozrywki, którzy byli dla mnie bardzo mili i hojni, udzielając mi wsparcia.


Źródło