Sport

Syn Przybylskiej wytyczył własną ścieżkę. Zrezygnował z aktorstwa i… odniósł prawdziwy sukces

  • 14 listopada, 2023
  • 3 min read
Syn Przybylskiej wytyczył własną ścieżkę. Zrezygnował z aktorstwa i… odniósł prawdziwy sukces


Jarosław Bieniuk ma wyraźny powód do radości. Nie dość, że jego córka Oliwia poszła w ślady mamy i chce rozwijać się w aktorstwie, to jeszcze jego najstarszy syn Szymon upodobał sobie naukę i jest w niej prawdziwym specem. Okazuje się, że chłopak odniósł międzynarodowy sukces naukowy w konkursie prawniczym. Nastolatek pochwalił się w sieci wycinkami artykułów, w których został wymieniony z imienia i nazwiska.

Szymon Bieniuk dopiero zaczyna swoją karierę naukową, gdyż ma zaledwie 17 lat. Trzeba przyznać, że zaskakuje wiedzą i osiągnięciami. Nastolatek reprezentuje Polskę na zawodach prawniczych, które są organizowane w Rumunii. Szymon nie był osamotniony, w zawodach brała udział grupa osób z II Liceum Ogólnokształcącego z Gdyni. Wspólnymi siłami zapracowali na tytuł Best Team Spirit.

Szymon swego czasu brylował już na salonach wśród największych gwiazd polskiego show biznesu. Chętnie wspierał bowiem swoją siostrę w występach na żywo, z którymi zmierzyła się w „Tańcu z gwiazdami”. Oliwia Bieniuk zawsze mogła na niego liczyć, a jego twarz nie raz uchwycono w trakcie programu, gdy kibicował jej, siedząc na widowni.

Warto przeczytać!  Kibice w 25 minut postarzeli się o kilka lat. Wróciły demony "starej" Borussii Dortmund

Zdjęcia syna Jarosława Bieniuka pojawiły się w sieci również w związku z premierą filmu o jego zmarłej mamie Annie Przybylskiej. Wtedy 17-latek pozował  w otoczeniu najbliższych, którzy mają dla niego ogromne znaczenie.

Okazuje się, że choć chłopak zdołał już częściowo przepracować rodzinną traumę związaną z odejściem ukochanej partnerki i matki. Pamięć o Annie wciąż żyje w jego sercu, lecz lata, które minęły od jej śmierci zdołały uleczyć ranę po jej odejściu i pozwolić Szymonowi na patrzenie w przyszłość z radością.

„Staram się więc myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem. A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to czy na tamto (…). Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać” – powiedział Szymon Bieniuk w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk ma nowego partnera. Jarosław Bieniuk wyraził swoje zdanie

Film o Przybylskiej trafi na Netflixa. Zaskakujące plotki o działaniach rodziny aktorki

Warto przeczytać!  Australia. Nie żyje legenda motosportu. Kierowca rozbił się, jadąc 400 km/h

Jarosław Bieniuk świętuje urodziny ukochanej. Nie do wiary, co ukrył przed wszystkimi


Źródło

Poprzedni artykuł