Polska

Szymon Hołownia: tak mieszka marszałek Sejmu. Przytulny dom wzbudza zachwyt

  • 17 listopada, 2023
  • 3 min read
Szymon Hołownia: tak mieszka marszałek Sejmu. Przytulny dom wzbudza zachwyt


Szymon Hołownia urodził się w Białymstoku, jednak w młodości przeprowadził się do stolicy, gdzie rozpoczął działalność dziennikarską i publicystyczną. Na przestrzeni lat związany był z wieloma redakcjami, radiami i stacjami telewizyjnymi, a ogólnopolską rozpoznawalność zyskał za sprawą programu „Mam talent”, gdzie w latach 2008-2019 wcielał się w rolę prowadzącego.

Widzowie bardzo szybko zaczęli darzyć go sympatią, a duża część z nich przeżyła prawdziwy szok, gdy 4 lata temu Hołownia ogłosił start w wyborach prezydenckich. Kampania 47-latka była bardzo medialna, a ten na dobre zajął polityką i 13 listopada 2023 roku został wybrany na urząd marszałka Sejmu.

Obecnie każde jego wystąpienie jest śledzone przez prasę i publikę, a duża część osób zaczęła interesować się nie tylko poczynaniami byłego prezentera na scenie politycznej, ale również jego życiem osobistym. Jak się okazuje, Szymon Hołownia z zaangażowaniem prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie często chwali się swoim życiem osobistym i pokazuje internautom wnętrza willi.

Szymon Hołownia może poszczycić się udaną karierą zawodową oraz szczęśliwą rodziną. W 2016 roku wziął ślub z Urszulą Brzezińską-Hołownią i małżonkowie szybko doczekali się dwóch córeczek. Nie da się ukryć, że 47-latek jest bardzo oddany swoim bliskim i spędza z nimi każdą wolną chwilę.

W posiadłości pod Warszawą stworzył prawdziwy azyl, w którym wypoczywa i regeneruje siły. Sercem domu jest duża kuchnia, w której rządzi Urszula. Szymon wielokrotnie potwierdzał, że jego ukochana wybitnie gotuje, a jej pasją jest tworzenie nowych i oryginalnych dań.

W salonie rodzina nie tylko wypoczywa, ale również gra w gry planszowe. Wnętrza pomieszczeń są utrzymane w ciepłej tonacji, przez co jest przytulnie i komfortowo. Szymon z Urszulą postawili na drewniane meble i miękkie tkaniny. Nie da się ukryć, że pokoje urządzone są z gustem i królują w nich modne dodatki. Marszałek Sejmu jest również miłośnikiem literatury, a w jego biblioteczce można odnaleźć wiele ciekawych tytułów.

47-latek spełnia się w roli ojca, a Ela i Marysia są dla niego bardzo ważne. Hołownia bierze czynny udział w wychowaniu córek, opiekuje się nimi i z chęcią pokazuje świat. Dba również o ich rozwój i co wieczór czyta im do snu, a dziewczynki uwielbiają coraz to nowsze historyjki.

Warto przeczytać!  Sebastian Kościelnik zawiesza kampanię wyborczą. "Szokujące informacje"

W przytulnym domu nie zabrakło miejsca dla czworonożnych przyjaciół. Hołownia jest miłośnikiem zwierząt i nie przechodzi obok ich cierpienia obojętnie, dlatego zdecydował się na adopcję psów ze schroniska. Swego czasu opiekował się sympatyczną Żelką, a teraz jego kompanem jest kundelek Grafit.

Jak się Wam podobają wnętrza willi?

Przeczytajcie również:

Byli współpracownicy przerywają milczenie na temat Szymona Hołowni. Był „telewizyjnym drewnem”

Oglądała debiut Szymona Hołowni w nowej pracy. Ostrzega gwiazdora 

Magda Ogórek i Szymon Hołownia są sąsiadami. Oto co wyjawiła gwiazda TVP


Źródło