Rozrywka

T-shirt Taylor Swift wyświetlany na brazylijskim posągu Chrystusa Odkupiciela

  • 17 listopada, 2023
  • 3 min read
T-shirt Taylor Swift wyświetlany na brazylijskim posągu Chrystusa Odkupiciela


grać

Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro ma na sobie koszulkę z napisem „Witamy w Brazylii”, inspirowaną koszulką „Junior Jewels” Taylor Swift, powstałą po kampanii fanów i akcie charytatywnym ze strony społeczności Swiftie. Projekcja rozpoczęła się o 21:00 czasu Rio de Janeiro (19:00 ET) i stanowi uhonorowanie podróży piosenkarza Eras Tour do Brazylii.

„Zrobiliśmy to, Swifties!” – powiedział ojciec Omar w niedawnym poście na Instagramie, w którym umieścił zdjęcie posągu z helikoptera.

Burmistrz Rio: „…Gotowy na to?”

„Swifties cariocas… czy jesteś na to gotowy?” Burmistrz Rio de Janeiro Eduardo Paes, wysłane w X czwartek rano potwierdzając, że na pomniku Chrystusa Odkupiciela (Chrystusa Odkupiciela) odbędzie się projekcja ku czci Taylor Swift.

Pomimo błogosławieństwa i ogłoszenia burmistrza Rio de Janeiro w czwartek rano, ojciec Omar, rektor Sanktuarium Chrystusa Odkupiciela, który nadzoruje projekcję na pomniku, zamienił prośbę Taylor Swift w akt miłosierdzia.

Warto przeczytać!  Bam Margera przeklina butelkę w serii postów, w których twierdzi, że uzyskał negatywny wynik testu na obecność metamfetaminy

W komunikacie prasowym ojciec Omar powiedział, że jeśli jego kościół do czwartku do godziny 21:00 zbierze 20 000 jednostek panettone i wody, aby pomóc biednym, wyświetlony zostanie obraz witający supergwiazdę w Brazylii. Powiedział, że grafika projekcyjna została zainspirowana prośbami fanów i została stworzona przez Gabriela Dadama, dyrektora artystycznego jednego z fanklubów piosenkarza.

Według Leonarda Ulthsa De Carvalho, lat 21, publicysty z Brazylii, który stworzył oryginalny, przerobiony w Photoshopie obraz posągu w koszulce „Junior Jewels” z teledysku „You Belong With Me”, portugalskie oświadczenie burmistrza w serwisie X przekłada się na :

„Chcę powiedzieć wam, fani Taylor Swift. Swifties. Dziś wieczorem Chrystus Odkupiciel zaszczyci jej obecność. Ona jest Michaelem Jacksonem naszych czasów, a dla mnie Madonną. Tak czy inaczej, najstarsi tutaj mają inne rekordy, ale Taylor Swift należycie uhonorujemy za jej przyjazd do Rio de Janeiro. Witamy, Taylor Swift. I bądź szczęśliwy, Swifties. Dzięki!”

„To nie wydaje się realne” – powiedział Ulths De Carvalho. „To coś, czego marzyliśmy od długiego, długiego czasu. To w końcu się dzieje i to jest szalone.”

Warto przeczytać!  Priyanka Chopra Jonas rozmawia o równości płac w „Citadel” z Jen Salke z Amazon — SXSW — ostateczny termin

Powiedział, że projekcje na pomniku są symbolem szacunku w jego kraju. W 2019 roku Kościół katolicki Chrystusa Odkupiciela zaprojektował strój piłkarski Clube de Regatas do Flamengo po zwycięstwie męskiej drużyny w Copa Libertadores de América.

Więcej: Burmistrz Rio de Janeiro chce umieścić koszulkę Taylor Swift na posągu Jezusa Chrystusa

„Będą coś o niej sugerować” – powiedział Ulths de Carvalho. „Po prostu nie wiemy, czy będzie to koszulka z napisem „You Belong with Me”.

Swift wylądował w Brazylii w czwartek po południu i w ten weekend zagra trzy koncerty w Estádio Olímpico Nilton Santos w Rio de Janeiro, po czym uda się do Sao Paolo, aby zakończyć etap trasy Eras Tour w 2023 roku.

Obserwuj Bryana Westa, reportera Taylor Swift z USA TODAY Network, na Instagramie, TikToku i X jako @BryanWestTV.
Źródło