Sport

„T20 World Cup mój wybór, hona hai isko”: Rohit Sharma przyłapany na dokuczaniu Dineshowi Karthikowi przez mikrofon podczas meczu MI vs RCB | Krykiet

  • 12 kwietnia, 2024
  • 5 min read
„T20 World Cup mój wybór, hona hai isko”: Rohit Sharma przyłapany na dokuczaniu Dineshowi Karthikowi przez mikrofon podczas meczu MI vs RCB |  Krykiet


Dinesh Karthik stał po stronie nienapastnika, gdy Jasprit Bumrah biegał przez środkową część drużyny Royal Challengers Bengaluru. Bumrah dwukrotnie zdobył hat-tricka – raz w 17. minucie, kiedy zwolnił kapitana RCB Fafa du Plessisa i Mahipala Lomrora z kolejnych piłek, a następnie w 19. minucie, kiedy pozbył się Saurava Chauhana i Vijaykumara Vyshaka. W obu przypadkach Bumrah nie mógł zdobyć trzeciego.

Rohit Sharma został przyłapany na dokuczaniu Dineshowi Karthikowi

Po obejrzeniu całej rzezi z drugiej strony, kiedy Karthik w końcu dostał swoją szansę na odbicie, natychmiast uderzył Bumraha na szóstkę – to była dopiero druga granica, którą Bumrah stracił tego dnia. Wiele mówiło zarówno o Bumrah, jak i Karthiku.

Odblokuj wyłączny dostęp do historii wyborów powszechnych w Indiach, tylko w aplikacji HT. Pobierz teraz!

Faf du Plessis (61) i Rajat Patidar (50) również odegrali ważną rolę w tym, że RCB zbliżyło się do granicy 200 przejazdów. Karthik (53, a nie 23 piłki) wykonał dokładnie taki rodzaj uderzenia, jakiego RCB potrzebował pod koniec rund.

W zawodach, w których jego koledzy regularnie popełniali błędy, dokładność i mistrzostwo Bumraha w zakresie zmienności pomogły mu ponownie rządzić.

Doskonale łącząc swoich ognistych yorkerów z ostrymi bramkarzami, Bumrah wcześnie złapał w formie Virata Kohli (3), aby przedłużyć swój zwykły bieg na stadionie Wankhede podczas gry IPL.

Warto przeczytać!  Pomocnik Realu Madryt chce w przyszłości zostać kapitanem klubu

Du Plessis i Patidar przełamali swoją słabą passę po półwieczu, zdobywając 82 biegi dla trzeciej furtki, ale Bumrah, który rzucił trzy overy po połowie meczu, wydawało się, że wspaniałym zaklęciem przełamał opór RCB.

Jednak Karthik, który upodobał sobie Akasha Madhwala (1/57), zebrał 38 runów po dwóch overach i zakończył z pięcioma czwórkami i czterema szóstkami.

Widząc, jak Karthik prowadzi kolejny mistrzowski kurs kończącego występu, były kapitan MI Rohit Sharma postanawia się trochę zabawić. Mikrofon na pniu przyłapał Rohita na dokuczaniu Karthikowi komentarzem dotyczącym Pucharu Świata T20.

„Shabash DK! T20 World Cup to moja selekcja, która dotyczy karna hai isko. Dimagh mein chal raha hai iske Puchar Świata. (Brawo, DK! Walczy o miejsce w Pucharze Świata T20. Jego myśli są zajęte myślami o Pucharze Świata)” – przyłapano Rohita, jak mówił do Karthika przez mikrofon na pniu.

Rohit Sharma dokucza Dineshowi Karthikowi podczas meczu MI vs RCB IPL 2024

Karthik zajął miejsce bramkarza w ostatniej kampanii Indii w Pucharze Świata T20 w Australii, osiągając imponujący występ w IPL. Również tym razem doświadczony krykiecista nie wykazuje oznak spowolnienia. Jednak kolejny Puchar Świata T20 będzie zbyt stromym podejściem, ponieważ Karthik już ogłosił, że ten IPL będzie jego ostatnim.

Warto przeczytać!  Argentyna - Kanada Wyniki na żywo i aktualizacje

On jednak nie powiedział nic o swoich planach wycofania się z międzynarodowego krykieta. Jednak w wieku 38 lat – w momencie czerwcowych mistrzostw świata będzie miał 39 lat – wydaje się, że będzie mu nieco trudno wyprzedzić takich zawodników jak Rishabh Pant, Ishan Kishan, Jitesh Sharma i Sanju Samson w walce o miejsce bramkarza, nawet jeśli nie ogłasza przejścia na emeryturę.

Wracając do meczu, heroiczne wyczyny Karthika z kijem nie wystarczyły, aby RCB wróciło na zwycięską ścieżkę. Ishan Kishan wpadł w szał i trafił 69 z zaledwie 34 piłek (7×4, 5×6), a Suryakumar olśnił 19-piłką 52 z czterema szóstkami i pięcioma czwórkami, podczas gdy Indianie z Mumbaju pokonali cel RCB wynoszący 197 runów w zaledwie 15,3 overach.

Czy jesteś miłośnikiem krykieta? Weź udział codziennie w quizie HT Cricket Quiz i zyskaj szansę na wygranie iPhone’a 15 i Smartwatcha Boat. Kliknij tutaj, aby wziąć udział już teraz.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z krykieta, wynikami na żywo IPL, wynikami na żywo MI vs RCB i uzyskaj ekskluzywne informacje dzięki IPL Match Today, skrótom meczów w tabeli punktów IPL i nie tylko. Zapoznaj się z kompleksowym harmonogramem krykieta, śledź wyścig o fioletową i pomarańczową czapkę w IPL 2024, sprawdzaj występy Virata Kohli i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami związanymi z krykietem na stronie internetowej i aplikacji Hindustan Times.

Warto przeczytać!  „Pozwól młodszym dzieciom zająć moje miejsce”: genialna reakcja Marcusa Stoinisa na zerwanie kontraktu z Australią po meczu IPL Century przeciwko CSK | Krykiet


Źródło