Rozrywka

Taylor Swift i PDA Travisa Kelce’a sygnalizują, że gracz NFL to „gra końcowa” dla gwiazdy popu: ekspert

  • 14 listopada, 2023
  • 8 min read
Taylor Swift i PDA Travisa Kelce’a sygnalizują, że gracz NFL to „gra końcowa” dla gwiazdy popu: ekspert


Taylor Swift w dalszym ciągu zaskakuje fanów swoim bardzo publicznym związkiem z gwiazdą Kansas City Chiefs Travisa Kelce’a.

34-letnia Kelce udała się do Argentyny, aby zobaczyć, jak 33-letnia Swift rozpoczyna swój międzynarodowy etap „The Eras Tour”. Zawodnicy NFL zostali przyłapani podczas drugiej nocy trasy w Buenos Aires w namiocie VIP wraz z ojcem Swifta.

Gotowość Swift do otwarcia się na świat w sprawie jej związku z Kelce sygnalizuje, że może to być „gra końcowa” dla światowej gwiazdy popu, powiedział Fox News Digital ekspert ds. relacji.

Na nagraniu wideo przyłapano Kelce na rumienieniu się, gdy Swift zmieniała tekst swojej piosenki „Karma”, tak aby zawierał subtelną aluzję do ich związku. „Karma to ten gość z Chiefs, który wraca do mnie prosto do domu” – zaśpiewała Swift do prawie 70-tysięcznego tłumu, śmiejąc się. Kiedy Swift zmieniła tekst „Karma”, można było zobaczyć, jak jej ojciec uderza Kelce w ramię – żadne z nich nie wydawało się spodziewać tej chwili.

Travis Kelce i Scott Swift patrzą, jak Taylor Swift wykonuje split Travis Kelce z rękami na twarzy wstawia zdjęcie Travisa Kelce'a z rękami na twarzy i uśmiecha się

Travis Kelce wydawał się oszołomiony i zszokowany, gdy Taylor Swift zmieniła tekst swojej piosenki „Karma”, tak aby zawierał odniesienie do niego.

Wcześniej tego wieczoru Swift zdecydowała się zaśpiewać „Endgame” z epoki „Reputation”. Fragmenty utworu zawierają teksty o tematyce sportowej, w tym: „Chcę być twoją końcówką/Chcę być twoją pierwszą struną/Chcę być twoją drużyną A”.

TAYLOR SWIFT BIEGNIE, ABY POCAŁOWAĆ TRAVISA KELCE PO UCZESTNICTWIE JEJ DRUGIEGO WYDARZENIA ERAS W ARGENTYNIE

CZYTAJ W APLIKACJI FOX NEWS

Po zakończeniu koncertu Swift pobiegła do Kelce, aby się pocałować na oczach fanów w zasłoniętym obszarze widokowym, którzy mieli pełny widok na kulisy. Fani wiwatowali, gdy Swift zszedł ze sceny, a krzyki stały się głośniejsze, gdy PDA Swifta zaszokowało grupę.

OBEJRZYJ: TAYLOR SWIFT PODbiega, by pocałować Travisa Kelce’a po występie „ERAS TOUR”

„Naprawdę uważam, że było to posunięcie strategiczne” – powiedziała Fox News Digital swatka celebrytów Alessandra Conti. „Myślę też, że Taylor czuje się na tyle komfortowo, że przedstawia ten związek, ponieważ według niej postrzega to jako „rozgrywkę końcową”. Myślę, że uważa, że ​​Travis jest tym jedynym i dlatego tak otwarcie i publicznie mówi o tym.”

Warto przeczytać!  Czy dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle oglądały koronację z Kalifornii? Królewski ekspert waży (wył

Conti zauważył, że prawdopodobnie przed publicznym okazaniem uczuć odbyła się rozmowa pomiędzy Swiftem i Kelcem.

„Myślę, że Taylor Swift i Travis Kelce odbyli niezwykle szczerą i niemal biznesową rozmowę na temat trajektorii ich związku, ponieważ oboje są ogromnymi postaciami publicznymi” – wyjaśniła.

„Wierzę, że usiedli i powiedzieli: «Hej, słuchaj, połóżmy to na stole. Jaki poziom publiczności i czym lubisz się dzielić?»”

Travis Kelce podczas wieczornej randki ma na sobie kurtkę w kształcie ptaka i Taylor Swift, całą na czarno

Od czasu upublicznienia ich romansu 24 września Travis Kelce i Taylor Swift byli widziani razem kilka razy.

Aktorka Hilarie Burton Morgan również przypuszczała, że ​​do maja oboje mogą się zaręczyć.

„Będą miały podszewkę z flaneli, ciasto i czerwoną wstążkę… a potem te dzieci zostaną zaręczone w maju” – napisała Burton na X, znanym wcześniej jako Twitter.

Następnie odpowiedziała fanowi, który powiedział: „Ok, myślę, że to prawda, nigdy nie zrobiła tego żadnemu facetowi” – ​​odnosząc się do zmiany tekstu „Karma”.

„Ponieważ każdy inny facet sprawiał, że czuła się tak, jakby musiała bagatelizować swoją pracę” – Burton napisał. „To wielkie, muskularne drzewo trzyma znaki i śpiewa! Łapie ją, gdy ucieka ze sceny?!?!!”

„Znajdź mężczyznę, który rozświetli się, gdy wygrasz”.

ZOBACZ: TAYLOR SWIFT ZMIENIA TEKST SWOJEJ PIOSENKI „KARMA”, BY ZAWIERAĆ Ukłon DLA TRAVISA KELCE

Swift jest znana z tego, że dba o prywatność swoich związków, poza tekstami, które udostępnia w swoich piosenkach. Piosenkarka „Midnights” zazwyczaj nie wspomina w prasie o swoim romantycznym życiu i zdarza się, że zamiast pozwolić sobie na zdjęcia paparazzi, ucieka z samochodu na imprezę z chłopakiem.

W rzeczywistości opinia publiczna niewiele wiedziała o jej sześcioletnim związku z aktorem Joe Alwynem. Rozpoczęli swój związek w tajemnicy, a Swift ujawniła później harmonogram ich romansu we wpisie do pamiętnika dołączonego do luksusowego wydania jej albumu „Lover”.

Warto przeczytać!  Bonnie Raitt była oszołomiona wygraną Grammy w kategorii Song of the Year

„Zasadniczo mieszkam w Londynie i ukrywam się, próbując chronić nas przed paskudnym światem, który chce tylko wszystko zepsuć” – napisała gwiazda popu we wpisie ze stycznia 2017 r. „Byliśmy razem i nikt się o tym nie dowiedział Już 3 miesiące.”

W 2019 roku Swift wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się nie dzielić się z opinią publiczną szczegółami swojego czasu spędzonego z Alwyn, mówiąc The Guardian: „Nauczyłam się, że jeśli to zrobię, ludzie myślą, że jest to przedmiotem dyskusji, a nasz związek nie jest gotowy na to. dyskusja.”

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczyli się po pięciu latach związku

Taylor Swift i Joe Alwyn zaczęli spotykać się w 2016 roku i utrzymywali swój związek w tajemnicy, zanim sześć lat później ogłosili jego rozstanie.

PODOBA Ci się to, co czytasz? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ZAKRESU ROZRYWKI

Taylor Swift i Joe Alwyn na Złotych Globach

Podczas sześcioletniego związku Taylor Swift i Joe Alwyn rzadko widywano razem publicznie.

Nawet koniec związku Swifta z Alwynem owiany był tajemnicą. Wiadomością ogłoszono światu w kwietniu, zaraz po rozpoczęciu przez Swifta trasy „The Eras Tour”, ale nie podano żadnych szczegółów.

„Mieli ze sobą wiele wspólnego i zakochali się w bezpiecznej bańce, podczas gdy ona wycofywała się ze świata podczas „Reputacji”” – powiedziało wówczas źródło magazynu People. „Potem wybuchła pandemia i zostali razem zamknięci i mogli dalej rozwijać swój związek w ten izolowany sposób. Ale on tak naprawdę nie „znał” jej jeszcze poza tą bańką”.

Podobno Alwyn zmagał się „z poziomem sławy Taylora i uwagą opinii publicznej”.

Taylor Swift i Joe Alwyn przyłapani w Nowym Jorku

Taylor Swift i Joe Alwyn sfotografowani w Nowym Jorku w 2019 r.

Conti powiedział Fox News Digital, że Swift i Alwyn ukrywają wspólnie „każdy element” swojego życia, który prawdopodobnie „dotknie” Swifta.

„[The relationship] prawie sprawiło, że poczuła się zawstydzona swoją sławą, czego nie powinieneś się wstydzić, ponieważ jesteś bardzo znany”.

Mimo że nie musi ukrywać swoich romantycznych uczuć do Kelce, nowe podejście Swift do miłości ma swoje wady.

Warto przeczytać!  Recenzja teatralna: „Dancin” Boba Fosse'a

„Jeśli ostatecznie sprawy nie ułożą się, staje się to poważnym problemem” – wyjaśnił Conti. „I wiesz, ludzie opowiadają się po którejś stronie i wiele osób publicznych czuje, że jest winna wyjaśnienia swoim fanom, a może pozostają w związku, nawet jeśli nie czują się spełnieni, bo nie chcą nikogo zawieść Dlatego utrzymywanie relacji publicznych ma również wiele wad”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA NEWSLETTER ROZRYWKI

Postawa Swift w kwestii prywatności w związkach romantycznych najwyraźniej zmieniła się w ciągu kilku miesięcy. Chociaż nie jest jasne, kiedy Kelce i Swift zaczęli się spotykać, bardzo szybko stała się stałym bywalcem meczów piłkarza podczas dwumiesięcznej przerwy w trasach koncertowych.

Sportowa czerwona kurtka NFL Taylor Swift pasująca do drużyny Kansas City Chiefs

Taylor Swift i matka Travisa Kelce’a, Donna, siedzą razem podczas meczu Kansas City Chiefs rozegranego 24 września.

Swift również zaszokowała fanów, występując u boku matki Kelce na stadionie Arrowhead, aby kibicować drużynie Chiefs przeciwko Chicago Bears 24 września.

Od czasu pierwszego meczu piłki nożnej Swift jest fotografowany, jak spędza czas z Donną Kelce i ojcem Kelce, Edem Kelce. Po przybyciu do Argentyny 10 listopada Kelce wzięła udział w kolacji z piosenkarką „Karma” i jej ojcem, Scottem Swiftem.

Scott i Kelce nadal utrzymywali więź, oglądając prawie czterogodzinny setlistę Swifta z namiotu VIP. Scotta można było zobaczyć ze smyczą Kansas City Chiefs w ramach wsparcia gwiazdy NFL.

Choć spotkanie z rodzicami Swift i Kelce wydaje się szybkie, Conti spekuluje, że związek mógł toczyć się za zamkniętymi drzwiami już od dłuższego czasu.

„Niekoniecznie sądzę, że zaczęli się spotykać, kiedy opinia publiczna dowiedziała się, że zaczęli się spotykać” – powiedziała Fox News Digital. „Myślę, że ich zaloty miały miejsce kilka miesięcy wcześniej, kiedy opinia publiczna po raz pierwszy zobaczyła ich razem”.

ZOBACZ: TRAVIS KELCE rumieni się, gdy Taylor Swift zmienia tekst, aby się do niego odnosić

Ponadto ekspert ds. relacji wskazał na ich wiek i na to, na co mogą patrzeć w przyszłości, aby wskazać, dlaczego tak szybko przeszli do fazy spotkania z rodzicami.

„Naprawdę wierzę, że Travis wchodzi w erę małżeństwa i rodziny” – Conti powiedział Fox News Digital. „Umawia się z zamiarem zawarcia małżeństwa”.

„Taylor już… spotykała się przez sześć lat z mężczyzną bez pierścionka i przyszłości” – kontynuowała. „Naprawdę nie sądzę, że Taylor marnuje już czas”.

Oryginalne źródło artykułu: Taylor Swift i PDA Travisa Kelce’a sygnalizują, że gracz NFL to „gra końcowa” dla gwiazdy popu: ekspert
Źródło