Rozrywka

Taylor Swift i Travis Kelce: Rodzice gwiazdy popu „CANCEL planują po raz pierwszy spotkać się z rodziną ciasnego końca podczas rozgrywki Eagles-Chiefs”, a piosenkarz nie może przybyć ze względu na przełożoną trasę koncertową Eras w Brazylii

  • 21 listopada, 2023
  • 5 min read
Taylor Swift i Travis Kelce: Rodzice gwiazdy popu „CANCEL planują po raz pierwszy spotkać się z rodziną ciasnego końca podczas rozgrywki Eagles-Chiefs”, a piosenkarz nie może przybyć ze względu na przełożoną trasę koncertową Eras w Brazylii


Według raportu rodziców Taylor Swift nie będzie w poniedziałek na stadionie Arrowhead po sprawdzeniu planów spotkania z rodziną jej chłopaka Travisa Kelce’a.

33-letnia gwiazda popu nie pojawi się na swoim narzeczonym w NFL i rewanżu Chiefs’ Super Bowl przeciwko Philadelphia Eagles – drużynie, z której pochodziła z dzieciństwa – po przełożeniu jednego z jej występów Ears Tour z soboty na poniedziałek w Rio de Janeiro z powodu ekstremalnych warunków atmosferycznych. upał – po śmierci fanki przed jej piątkowym koncertem.

Jak podaje TMZ, jej rodzice, Andrea i Scott Swift, również będą nieobecni, pomimo wstępnych doniesień, że zamierzali obejrzeć chłopaka swojej córki w akcji.

Byłby to pierwszy raz, kiedy Swiftowie wzięli udział w meczu Kelce’a i podobno mają spotkać się z jego rodzicami, Donną i Edem Kelce, co będzie ważnym krokiem w jego rozkwitającym romansie z supergwiazdą popu.

Ponieważ jednak piosenkarka nie mogła pojawić się na meczu ze względu na przełożony występ, jej rodzice podobno uznali, że „nie ma sensu”, aby spotykali się z Kelces bez jej prezentu.

W poniedziałek po raz pierwszy rodziny Travisa Kelce'a i Taylor Swift miały się spotkać

W poniedziałek po raz pierwszy rodziny Travisa Kelce’a i Taylor Swift miały się spotkać

Taylor z Donną Kelce

Taylor z Edem Kelcem

Taylor poznała już oboje rodziców Travisa: Donnę i Eda Kelce

Monday Night Football ma powtórzyć finał Super Bowl z poprzedniego sezonu – drużyny Chiefs i Eagles zmierzą się na stadionie Arrowhead w Kansas City.

To ważny mecz w domu Kelce, ponieważ w 11. tygodniu dwaj bracia Kelce ponownie staną przeciwko sobie, a Travis and the Chiefs zmierzą się z jego bratem Jasonem i Filadelfią.

Mimo że piosenkarka Love Story i jej rodzice nie mogą nawiązać kontaktu z Donną i Edem w Arrowhead, według doniesień obie rodziny nadal nie chcą wspólnie spędzić Święta Dziękczynienia.

Według TMZ pod koniec tygodnia rodziny miały zebrać się na Święto Dziękczynienia w nowym domu Travisa w Kansas City, wartym 6 milionów dolarów.

TMZ dodaje, że Travis i Taylor wciąż zastanawiają się, jak będą wspólnie świętować Boże Narodzenie, a w Boże Narodzenie Kelce i Chiefs zagrają z Raiders w Kansas City.

W zeszłym miesiącu Travis wypuścił się na luksusową posiadłość, bo chciał dodatkowej prywatności.

W rezydencji znajduje się basen, wodospad i pole do minigolfa – wystarczające, aby zapewnić rozrywkę wielu gościom, których ma zamiar powitać.

Taylor Swift przełożyła sobotni występ z powodu ekstremalnych temperatur w Rio de Janeiro

Taylor Swift przełożyła sobotni występ z powodu ekstremalnych temperatur w Rio de Janeiro

Travis niedawno kupił rezydencję za 6 milionów dolarów w Kansas City, ponieważ chciał więcej prywatności

Travis niedawno kupił rezydencję za 6 milionów dolarów w Kansas City, ponieważ chciał więcej prywatności

Donna i Taylor spotykali się już wiele razy – gdy Taylor po raz pierwszy była na meczu Chiefs, stała obok Donny w apartamencie Kelce na stadionie Arrowhead.

Scott i Travis także spotkali się już wcześniej i widziano ich razem na jednym z występów Taylora w Buenos Aires w Argentynie na początku tego miesiąca.

„To wielki facet od futbolu, grał w piłkę w college’u. Wydaje mi się, że rok na Hawajach, a potem rok lub dwa – nie pamiętam, jak długo tam była – w Delaware” – Kelce ujawniła o ojcu Swifta w podcaście braci New Heights.

„Myślę, że był środkowym obrońcą, który stał się środkowym… to wysoki facet – około 6 stóp i 2 cale”.

Jason Kelce, który jest jednym z najbardziej znanych ośrodków w profesjonalnej piłce nożnej, odpowiedział: „Pewnego dnia będziemy musieli się spotkać i porozmawiać z jakimś przedstawicielem centrum”.

To mógł być ciekawy pojedynek dla Swiftów, choć ich lojalność wobec meczu Monday Night Football nie jest jasna.

Swift dorastał na przedmieściach Filadelfii, zanim w wieku 14 lat przeniósł się do Nashville w stanie Tennessee i jest znanym fanem Eagles, a dopiero w czerwcu zauważono go w bluzie drużyny.

Warto przeczytać!  Książę Harry spodziewał się, że zajmie stanowisko przeciwko brytyjskiemu tabloidowi Daily Mirror

Dwunastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy nawiązuje nawet do ligi NFL w swojej piosence Gold Rush z albumu Evermore, śpiewając „T-shirt z Orłami wiszący na drzwiach”.

Travis oglądała niedawno jeden z występów Swift Eras w Argentynie ze swoim ojcem Scottem

Travis oglądała niedawno jeden z występów Swift Eras w Argentynie ze swoim ojcem Scottem

Tata twórcy hitu Anti-Hero jest także wielkim fanem NFL wraz z głównym trenerem Chiefs Andym Reidem, który wcześniej trenował drużynę Filadelfii w latach 1999–2012, a w 2011 r. powołał do draftu starszego brata Kelce, Jasona, i ujawnił w zeszłym miesiącu, że poznał Scotta i piosenkarkę, kiedy ona dorastał.

Pojawiające się OutKick’s The Five Spot z Donovanem McNabbem w październiku Reid ujawnił, że jego związek ze Swift i jej rodziną ma długą historię.

Powiedział McNabbowi: „Wiesz co? Podobnie jak ty, znałem ją z Filadelfii. Wiesz, jej tata jest wielkim fanem NFL, więc poznałem ją, gdy była bardzo młoda, i jej tatę. Więc wiesz, żartowałem, że wrobiłem Kelce, ale wiesz, tylko mówię, wiesz.

Zespół Jasona Eagles ma obecnie najlepszy bilans w NFL – 8-1, ale Travis i Chiefs nie są zbyt daleko od wyniku 7-2.


Źródło