Rozrywka

Taylor Swift i Travis Kelce są „fałszywi”

  • 16 listopada, 2023
  • 3 min read
Taylor Swift i Travis Kelce są „fałszywi”


Wiadomości o celebrytach

Brianna Chickenfry uważa, że ​​związek Taylor Swift i Travisa Kelce’a jest „fałszywy” i „performatywny”.TikTok/@bffspod

Nie wszyscy wierzą, że Taylor Swift i Travis Kelce to prawdziwy związek.

Tak naprawdę TikToker Brianna Chickenfry uważa, że ​​szeroko nagłośniony związek tej niezwykle znanej pary jest „fałszywy” i „performatywny”.

Podczas niedawnej rozmowy ze współgospodarzami podcastu „BFFs”, Dave’em Portnoyem i Joshem Richardsem, Chickenfry kwestionowała zachowanie gwiazdy popu i zawodnika Kansas City Chiefs w zeszły weekend podczas występu Swift Eras Tour w Buenos Aires w Argentynie.

Wykonując swój hit „Karma”, 33-letnia Swift zmieniła tekst z „Karma to facet na ekranie, który wraca do mnie prosto do domu” na „Karma to facet z The Chiefs, który wraca prosto do mnie do domu”.

Filmy nagrane przez podekscytowanych uczestników pokazały 34-letniego Kelce’a uśmiechającego się od ucha do ucha, po czym w szoku uniósł ręce do twarzy.

TikToker kwestionuje zachowanie pary podczas występu gwiazdy popu Eras Tour w Buenos Aires w Argentynie.
TikTok/@bffspod

Tata piosenkarza, Scott Swift, który stał obok gwiazdy NFL, nawet zwrócił się do Kelce i wiwatował, gdy tańczyli razem w swoim namiocie VIP.

Warto przeczytać!  John Legend jest w każdym calu dumnym tatą, gdy trzyma nowonarodzoną córkę Esti w uroczym trzasku

Po koncercie Taylor schodząc ze sceny pomachał do uwielbionych fanów, a następnie rzucił się w ramiona uśmiechniętego Kelce’a, aby mocno go uściskać i pocałować w usta – było to ich pierwsze publiczne wystąpienie.

„Mam wrażenie, że im częściej to robią, tym bardziej uważam, że to fałszywe” – przyznał 24-letni Chickenfry w rozmowie z Portnoy and Richards. – Robią to dla kamer, prawda?

Swift zmienił tekst „Karma”, aby wykrzyczeć gracza Chiefs.
Obrazy GC
Następnie oboje podzielili się swoim pierwszym publicznym pocałunkiem w usta.
lautbritos/WIADOMOŚCI LOKALNE X/TMX/MEGA

Po kilku sprzeciwach ze strony chłopaków wyjaśniła: „To nie jest fałszywe, ale dlaczego oni to robią? To sprawia wrażenie performatywnego. Zmienianie tekstu, wskakiwanie mu w ramiona, gdy czeka poza sceną, żeby wszyscy to zobaczyli?”


Aby uzyskać więcej Page Six, którą kochasz…


Portnoy i Richards poinformowali Chickenfry, którego prawdziwe nazwisko brzmi Brianna LaPaglia, że ​​zdobywczyni nagrody Grammy „nigdy nie zmieniła tekstów” swoich utworów ani „nie wspomniała o żadnych nazwiskach” w ramach innych romansów.

„Więc może po prostu naprawdę się zakochała” – przyznała wpływowa influencerka Barstool Sports, po czym wzmocniła swoje stanowisko – „ale nie wiem, wydaje mi się to trochę… nigdy czegoś takiego nie robiła”.

Warto przeczytać!  Dzisiejszy przegląd Wordle: 29 kwietnia 2023 r
„Może po prostu naprawdę się zakochała” – przyznał w końcu Chickenfry.
Obrazy GC

Chickenfry, która spotyka się z muzykiem country Zachem Bryanem, zastanawiała się, dlaczego sportowiec nie mógł „po prostu czekać za sceną”.

„Czy Zach kiedykolwiek wskakiwał ci w ramiona po koncercie?” Richards (21 l.) zapytał, a 46 l. Portnoy dodał: „Nigdy nie śpiewał Na ty podczas piosenki?”

„Nie” – odpowiedziała. „Może nie jesteśmy „Grą końcową”.”
Załaduj więcej…

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić
Źródło