Podróże

Titans odwiedzają Jacksonville, aby zagrać z Jaguarami o pierwsze miejsce

  • 14 listopada, 2023
  • 4 min read
Titans odwiedzają Jacksonville, aby zagrać z Jaguarami o pierwsze miejsce


Tennessee Titans rozgrywają w tym tygodniu trzeci z rzędu mecz wyjazdowy, udając się do Jacksonville, aby zmierzyć się z rywalem z AFC South, Jaguarsem. Rozpoczęcie na stadionie TIAA Bank Field (pojemność 67 858) zaplanowano na południe CST/13:00 EST w niedzielę, 19 listopada.

Z bilansem 6-3, który wszedł do 11. tygodnia, Jaguars mają jedną grę przewagi nad Houston Texans 5-4 w rankingach dywizji. Colts zajmują trzecie miejsce z bilansem 5-5, a za nimi plasują się Tytani z bilansem 3-6. Ponieważ Tytanom pozostało osiem meczów, w harmonogramie wciąż znajduje się pięć konkursów dywizjonowych.

Ostatni raz Tytani i Jaguary spotkali się 7 stycznia w Jacksonville. W meczu, który zadecydował o tytule dywizji w 2022 roku, Jaguary nie udało się zdobyć przyłożenia na niecałe trzy minuty przed końcem czwartej kwarty, aby wygrać końcowym wynikiem z 20-16.

Konkurs w tym tygodniu będzie transmitowany regionalnie w telewizji CBS, w tym w stowarzyszonym z Nashville WTVF NewsChannel 5, a także w Paramount+ na rynku w Nashville. W zespole nadawczym znajduje się spiker na żywo Spero Dedes,analityk Adam Archuleta andreporter Amandę Renner.

Sieć radiowa Titans i flagowy model 104.5 The Zone z Nashville zapewniają wszystkie gry Titans na całym środkowym południu za pomocą „Głosu Tytanów” Mike’a Keithaanalityk Dave’a McGinnisareporter poboczny Ramona Fostera i gospodarz meczu Rhetta Bryana. Transmisja strumieniowa jest dostępna w aplikacji mobilnej Titans dla słuchaczy na rynku w Nashville i dostępna wszędzie dla użytkowników komputerów stacjonarnych.

*TYTANI SZUKAJĄ WYGRAŃ DROGOWYCH *

W zeszłym tygodniu Tytani rozegrali swój drugi konkurs z rzędu, udając się do Tampa Bay. W debiutanckim rozgrywającym Willa Levisa Trzeci start w karierze, Tytani utrzymywali przewagę jednego punktu nad Buccaneers aż do końca trzeciej kwarty na niecałe trzy minuty. Jednak Buccaneers nigdy nie wpuścili Tytanów do strefy końcowej i wycofali się, wygrywając 20-6.

W tygodniu poprzedzającym wyjazd do Tampa Bay główny trener mianował Levisa pierwszym starterem Mike’a Vrabela po tym, jak wybory w drugiej rundzie wyborów rozpoczęły się dwa poprzednie tygodnie przeciwko Atlanta Falcons i Pittsburgh Steelers. W Tampa Bay wykonał 19 z 39 podań na 199 jardów i jednym przechwytem. Jego łączna liczba podań wynosząca 699 jardów plasuje się na trzecim miejscu w historii klubu w pierwszych trzech startach debiutanta rozgrywającego, ustępując jedynie Marcusa Marioty 833 jardy (2015) i Zacha Mettenbergera 741 jardów (2014).

Warto przeczytać!  Ukraina koleją: wewnątrz wysiłków Zełenskiego, by podnieść naród

W defensywie Tytani odnotowali jedną stratę w Tampa Bay po przechwyceniu przez drugorocznego obrońcę Rogera McCreary’ego. Zebrali także trzy worki – po jednym od zewnętrznego obrońcy Harold Landry IIIliniowy defensywny Denico Autry’ego i atak na nos Tarta Teirowa. Landry ma cztery worki w ciągu czterech meczów.

Tytani pragną pierwszego zwycięstwa w sezonie na wyjeździe. W tym tygodniu rozegrany zostanie ostatni mecz z siedmiotygodniowego okresu, w którym rozegrano łącznie jeden mecz na stadionie Nissan. Poza jednym występem u siebie – zwycięstwem z Atlantą 29 października – ten okres obejmuje cztery konkursy wyjazdowe, jeden mecz w Londynie i pożegnanie. Po tym tygodniu pięć z siedmiu ostatnich meczów rozegrają u siebie, zaczynając od starcia z Carolina Panthers po Święcie Dziękczynienia 26 listopada.

Po pożegnaniu w 9. tygodniu Jaguary gościły w zeszłym tygodniu San Francisco 49ers. Łącznie 49ers zdobyli 437 jardów, a Jaguars oddali zaledwie 221 jardów, wygrywając końcowym wynikiem 34-3. Wynik ten zakończył passę pięciu zwycięstw Jacksonville.

Rozgrywający Jaguarów Trevora Lawrence’apierwszy ogólny wybór w drafcie w 2021 r., zdobył 4113 jardów i 25 przyłożeń w 2022 r. W tym sezonie jego statystyki podań obejmują 2120 jardów z dziewięcioma przyłożeniami i sześcioma przechwytami.


Źródło