Rozrywka

Travis Kelce W KOŃCU opowiada o swoim życiu miłosnym z „zabawną” Taylor Swift… od pierwszych randek w Nowym Jorku po wspólne śpiewanie po pijanemu „Teenage Dirtbag”… i o tym, jak przyjaciele go błagali: „Nie pierdol się”. to u góry!’

  • 20 listopada, 2023
  • 5 min read
Travis Kelce W KOŃCU opowiada o swoim życiu miłosnym z „zabawną” Taylor Swift… od pierwszych randek w Nowym Jorku po wspólne śpiewanie po pijanemu „Teenage Dirtbag”… i o tym, jak przyjaciele go błagali: „Nie pierdol się”. to u góry!’


  • Romans Travisa Kelce’a z Taylor Swift został potwierdzony pod koniec września
  • Teraz gwiazda NFL zastanawiała się nad życiem z jedną z najsłynniejszych gwiazd świata
  • DailyMail.com dostarcza najświeższych międzynarodowych wiadomości sportowychTravis Kelce ujawnił swój burzliwy romans z Taylor Swift i pokazał, jak związek z gwiazdą popu zmienił jego życie.

Gwiazda NFL, dwukrotna zwyciężczyni Super Bowl, zyskała zupełnie nowy poziom sławy, odkąd w tym roku zaczął spotykać się ze Swiftem, a wszystko stało się oficjalne, gdy pod koniec września po raz pierwszy pojawiła się na stadionie Arrowhead, aby go kibicować .

W rozmowie z magazynem Wall Street Journal Kelce ujawniła, że ​​ktoś z zespołu Swifta pomógł je założyć po tym, jak otworzył się po nieudanej próbie przekazania jej swojego numeru po występie Eras w Kansas City.

„W jej kącie na pewno byli ludzie, których znała i którzy wiedzieli, kim jestem [who said]: Siema! Wiedziałeś, że nadejdzie? Miałem kogoś, kto grał Kupidyna” – powiedział Kelce.

Umówienie się na pierwszą randkę nie zajęło im dużo czasu, ale nawet Kelce, która na boisku zazwyczaj emanuje pewnością siebie, czuła pewne zdenerwowanie.

Warto przeczytać!  Witaj, Ann Arbor: Art Fair zaczyna się od burzy; liczba zabójstw wciąż rośnie
Gwiazda NFL Travis Kelce opowiedział więcej o swoim burzliwym romansie z Taylor Swift
Kelce, która zwykle emanuje pewnością siebie na boisku, przyznała, że ​​ma nerwy przed pierwszą randką
Kelce opisuje Swift jako „zabawną” i „geniusz” – twierdząc, że jej intelekt jest „cholernie oszałamiający”

Kelce opisuje tę sytuację jako: „Wszyscy wokół mnie mówią mi: „nie spieprz tego”, a ja, siedząc tutaj, mówię: „tak, rozumiem”.

„Kiedy poznałem ją w Nowym Jorku, już rozmawialiśmy, więc wiedziałem, że możemy zjeść miłą kolację i po prostu porozmawiać, a to, co się wydarzy, będzie kontynuowane”.

Powiedział, że na początku martwił się, że popełni błąd: „To była dla mnie najważniejsza rzecz: upewnij się, że nie powiem niczego, co mogłoby odepchnąć Taylora”.

Ale najwyraźniej się dogadali, a Kelce opisuje Swifta jako „zabawnego” i „geniusza”.

„Bycie w jej pobliżu i obserwowanie, jak mądra jest Taylor, było cholernie oszałamiające. Uczę się każdego dnia” – powiedział.

Kelce powiedział również, że on i Taylor zaśpiewali razem „Teenage Dirtbag” podczas wieczornej imprezy w jego domu w Kansas City.

„Na pewno było w tym trochę wina” – powiedział.

Kelce przyznał także, że sława Swifta nieuchronnie miała wpływ na jego własne życie.

Kelce z przyjemnością radzi sobie z dodatkową uwagą, jaką wiąże się z randkowaniem z kimś takim jak Swift
Kelce przyznał, że przed jego pierwszą randką z Taylor znajomi żartowali z niego, żeby tego nie schrzanił
Kelce opowiedział także o śpiewaniu „Teenage Dirtbag” ze Swiftem w jego posiadłości w Kansas City
Rodziny Kelce i Swifta mogą spędzić razem Święto Dziękczynienia w Kansas City

„Oczywiście nigdy nie spotykałam się z nikim, kto otaczał się taką aurą…. Nigdy się tym nie zajmowałem” – mówi Kelce. Ale jednocześnie od niczego nie uciekam.

Warto przeczytać!  Jestem mamą - i NIE CHCĘ spędzać Dnia Matki z moim dzieckiem

„Wierność, jaką otrzymuje, jak bardzo każdego dnia przyglądają jej się lupy, paparazzi przed domem, przed każdą restauracją, do której chodzi, po każdym wysiadającym locie, a ona po prostu żyje i cieszy się życiem. Kiedy ona się tak zachowuje, lepiej, żeby to nie ja zachowywał się dziwnie.

Oczekuje się, że dziś wieczorem rodzice Kelce po raz pierwszy spotkają się z Taylorem, gdy będzie on grał dla drużyny Kansas City Chiefs przeciwko Philadelphia Eagles – drużynie Swift i jej tacie.

Taylor poznała mamę Travisa, Donnę i ojca Eda – kiedy po raz pierwszy była na meczu Chiefs, była razem z Donną w apartamencie rodzinnym.

Niedługo potem Donna wystąpiła w programie TODAY i zapytała o związek syna z Swiftem, po czym, próbując zbagatelizować zainteresowanie, po prostu odpowiedziała, że ​​oglądanie z nią meczu jest „OK”.

Kelce powiedziała, że ​​on i Swift podzielają te same wartości, jeśli chodzi o orientację na rodzinę

Gdy w Internecie pojawiło się pytanie, czy naprawdę jest fanką Taylor, Travis zadzwonił do niej i powiedział, że świetnie się spisał, występując w telewizji.

Taylor tam nie będzie – przełożona data meczu Eras w Brazylii uniemożliwia jej dotarcie do Kansas City na mecz.

Warto przeczytać!  „To wszystko jest prawdziwe”: McCartney wyjaśnia wykorzystanie sztucznej inteligencji do stworzenia nowej płyty Beatlesów

Jednak doniesienia z poniedziałkowego poranka sugerowały, że obie rodziny spędzą razem Święto Dziękczynienia w Kansas City.

„Wszyscy wiedzą, że jestem osobą rodzinną” – powiedziała Kelce. „Jej zespół to jej rodzina. Jej rodzina zajmuje się wieloma rzeczami związanymi z trasami koncertowymi, marketingiem i przebywaniem w pobliżu, więc myślę, że ona również wyznaje wiele tych wartości, co bardzo mi odpowiada”.


Źródło