Rozrywka

Trenera, który nie pojawił się na boisku, Nialla Horana, w „The Voice” zastąpiło już dwóch trenerów

  • 8 listopada, 2023
  • 6 min read
Trenera, który nie pojawił się na boisku, Nialla Horana, w „The Voice” zastąpiło już dwóch trenerów


Kiedy OG. trener który przyciągnął ogromną, oddaną publiczność z kraju Głos i przez ostatnie 12 lat trenował sześciu piosenkarzy country do zwycięstwa, w końcu wycofał się z programu, a jego następca zrobił wiele hałasu: jeszcze większa legenda muzyki country, . W poniedziałek w tym tygodniu, gdy rozpoczęły się rundy pucharowe Sezonu 24, Głos podniósł rangę gwiazdy country, witając Mega-Mentorkę Wynonnę Judd. We wtorek przybyło jeszcze dwóch innych weteranów z Nashville, aby uzupełnić wciąż odczuwalną nieobecność Blake’a.

Duet country Dan + Shay jest gotowy na zrobienie tego Głos historia Następny sezonie, wiosną 2024 r., kiedy jako pierwsza dwójka dołączą do panelu trenerskiego na pełny etat (prawdopodobnie zasiadając w jakimś podwójnym krześle przypominającym system koleżeński). Ale pojawili się przez cały sezon na początku tego tygodnia, kiedy obecny panelista Niall Horan nie mógł dotrzeć na próby swojego zespołu Knockouts, aby zamiast tego trenować zawodników Drużyny Nialla.

Nieobecność Nialla, która, jak wyjaśnił, była spowodowana harmonogramem jego trasy koncertowej, była rażąca i po prostu dziwna, biorąc pod uwagę, jak napalony zachowywał się dotychczas trener panującego mistrza. Ale Niall Jest usiąść w następnym sezonie (w panelu sezonu 25 zasiądą Dan + Shay, Reba, i powracający trener sezonu 23 Chance the Rapper), więc jak powiedział Danowi + Shayowi przez FaceTime, sesje mentorskie w tym tygodniu będą „dobrą praktyką” dla duetu.

A Dan Smyers i Shay Mooney już się wpasowali. Kiedy pierwsi trzej kandydaci z Drużyny Nialla na nokaut weszli na scenę i zadziwili wszystkich, John wykrzyknął: „Dan + Shay trenują drużynę piekło precz z tymi artystami!” Jeśli Niall chce wrócić do Głos po przerwie w sezonie 25 może po prostu zostać na zawsze bez pracy.

Warto przeczytać!  Jeremy Renner ujawnia, że ​​wypadek z pługiem śnieżnym pozostawił go z „30 plus złamanymi kośćmi”
Dan Smyers i Shay Mooney z Dan + Shay.  (NBC)

Dan Smyers i Shay Mooney z Dan + Shay. (NBC)

Ale zanim przejdziemy do występów Drużyny Nialla, których trenerami są Dan + Shay… kiedy ostatni raz opuściliśmy program, w poniedziałek Mara Justine z Team Legend właśnie przegrała swój wysoce konkurencyjny trójstronny nokaut z Kaylee Shimizu, pomimo spektakularnego wykonania niezwykle wymagająca piosenka, wersja „Without You” Badfingera i Harry’ego Nilssona w wykonaniu Mariah Carey. Ale Mara nadal uciekała, ponieważ jedno i drugie i Niall rzucili się, by ją ukraść, a odcinek zakończył się w zaskakujący sposób, gdy Mara zastanawiała się między tymi dwoma trenerami. Wydawało się prawdopodobne, że Mara wybierze Gwen, która przedstawiła bardziej namiętną i agresywną ofertę sprzedażową. Ale nie. Mara niespodziewanie wybrała zamiast tego Nialla.

„Myślałem, że ona wybierze ciebie!” zszokowany John sapnął do Gwen, a Gwen wydawała się załamana stratą, wzdychając: „Nie wiedziałem, że tak bardzo mi zależy! Dosłownie mam teraz atak serca!” (Uwaga na marginesie: Gwen, podobnie jak jej hiperboliczny mąż Blake, dość swobodnie używa słowa „dosłownie”. Widzowie mogą być pewni, że tak właśnie było nie we wtorek doszło do zatrzymania akcji serca.)

Warto przeczytać!  Gwiazda „Bridgerton” ostro krytykuje Netflix i Shondaland po „załamaniach psychotycznych” na planie

Tak więc teraz Mara jest oficjalną członkinią Drużyny Nialla… chociaż zamiast tego może pracować z Danem + Shayem, w zależności od nadchodzącego kalendarza koncertów jej nowego trenera. Tymczasem oto jak wyglądały wtorkowe nokauty:

DRUŻYNA NIALL: Nini Iris kontra Azán kontra Olivia Minogue

Samozwańcza artystka „dark pop” Nini miała najciekawszą okładkę „Karma Police” (Wreszcie okładka reality show Radiohead nie „Creep”!), który sama wybrała. Wynonna zgodziła się z tym, podziwiając mistrzowski sposób, w jaki Nini budowała napięcie aż do tego kulminacyjnego gwizdka, i wyjaśniając: „Sam kieruję się częścią tej ciemności”. Fan britpopu, Niall, wydawał się zachwycony występem Nini i prawdopodobnie żałował, że nie był wcześniej w mieście, aby osobiście być świadkiem jej próby.

Azán tlił się i skwierczał przy „Caught Up in the Rapture” Anity Baker (mam jedno słowo: seksxxx” – mruczała pod wrażeniem Wynonna podczas prób), naprawdę czując się sobą i naprawdę dając się pochłonąć chwili obecnej.

Tak więc najsłabszym ogniwem była tutaj niewątpliwie piosenkarka pop Olivia, która, trzeba przyznać, podjęła duże ryzyko związane z odejściem od marki przy utworze „Bring Me to Life” Evanescenta, ale nie radziła sobie z operową rockową balladą i niemal w niekontrolowany sposób płakała przy melodii tej piosenki. koniec. Niall ostatecznie wybrał piosenkarza, którego talenty określił jako „nadprzyrodzone”.

ZWYCIĘZCA: Nini Iris

ZESPÓŁ GWEN: Tanner Massey kontra Chechi Sarai kontra Rudi

Dziewiętnastoletni ładny Tanner zaczął powoli od utworu „In My Blood” Shawna Mendesa, ale jego surowy i podkręcony refren w finale, kiedy w końcu się uwolnił, był rewelacją; Gwen, która dopiero niedawno została trenerką Tannera po tym, jak ukradła go podczas bitew, przyznała, że ​​nie wiedziała, że ​​ten dzieciak ma to w sobie, a Wynonna była tak poruszona występem Tannera, że ​​przypomniało jej to, jak się czuła „rok temu, kiedy moja mama zmarła.”

Warto przeczytać!  Przyjęcie weselne Karan Deol-Drisha Acharya: obecni Salman Khan, Aamir Khan; Dharmendra przytula Shatrughana Sinhę

Najsłabszym ogniwem tej trójki był Chechi, który – pomimo posiadania głosu, który John nazwał „szalonym”, a Gwen „tym vintage”, który wydawał się stworzony na miarę „Never Can Say Goodbye” Jackson 5 – nigdy nie nabrał rozpędu podczas jej słodki i zbyt wyluzowany numer. Z drugiej strony, Rudi wydawał się tutaj wyraźnie wyróżniać, śpiewając „Smokin’ Out the Window” Silk Sonic, twardziela i porywacza występów o nastawieniu, który Gwen nazwała „tak dumnym i nieoczekiwanym” oraz „zagrożeniem dla wszystkich” uczestników konkursu.

Ale Następnie Gwen wyjaśniła: „To dziwne. Mam pewien plan. Chcę tylko, żeby wszyscy o tym wiedzieli!” – przed wyborem Garbarz. Na szczęście dla Rudiego miała wybór, ponieważ zarówno Niall, jak i Reba wpadli, by ją ukraść. Gwen dodatkowo próbowała użyć swojego Ocalenia, wyjaśniając, że uratowanie Rudiego było jej „planem” przez cały czas. I na szczęście dla Gwen wszystko poszło zgodnie z planem.

ZWYCIĘZCA: Tanner Massey / ZAPISANE: Rudi zostaje w drużynie Gwen

Przeczytaj więcej od Yahoo Entertainment:

Podążaj za Lyndsey Facebook, X, Instagrama, Amazonka
Źródło