Rozrywka

Wewnątrz emocjonalnego telefonu Taylor Swift do kochanka Travisa Kelce’a, gdy opuszczała scenę w Brazylii i zanim dołączył do kolegów z drużyny Chiefs w przeddzień rewanżowego meczu Super Bowl

  • 20 listopada, 2023
  • 10 min read
Wewnątrz emocjonalnego telefonu Taylor Swift do kochanka Travisa Kelce’a, gdy opuszczała scenę w Brazylii i zanim dołączył do kolegów z drużyny Chiefs w przeddzień rewanżowego meczu Super Bowl


Laura Collins, główna reporterka śledcza, w Kansas City w stanie Missouri, dla Dailymail.Com

20:40 20 listopada 2023 r., aktualizacja 22:49 20 listopada 2023 r.

  • Ekskluzywne zdjęcia DailyMail.com pokazują Travisa Kelce’a przybywającego do hotelu drużyny w niedzielę wieczorem, gdzie odebrał emocjonalny telefon od Taylor Swift
  • Przełożony występ Swifta w Rio zostaje przełożony na poniedziałek, więc nie będzie mogła pojawić się na meczu w Kansas City, gdzie zmierzy się ze swoim bratem Jasonem
  • Kelce miał nadzieję, że Swift będzie tam dziś wieczorem, aby go dopingować, gdy Chiefs będą gościć Philadelphia Eagles w rewanżowym meczu Super BowlTravis Kelce, samotny w swoim samochodzie w przededniu najważniejszego meczu sezonu, odkładał dołączenie do swojego zespołu, aby pocieszyć Taylor Swift tysiące mil stąd podczas tournée po Brazylii.

34-letnia zawodniczka z Kansas City spędziła ponad trzydzieści minut rozmawiając przez telefon z Taylor w emocjonalnej rozmowie telefonicznej nawiązanej w chwili, gdy opuściła scenę na stadionie Nilton Santos w Rio.

Zdjęcia uzyskane wyłącznie przez DailyMail.com pokazują, że Kelce przybywa do hotelu drużyny w niedzielę wieczorem, przed dzisiejszym meczem.

Ale podczas gdy inni gracze porzucili samochody i udali się prosto do środka, widziano Travisa rozmawiającego przez telefon ze swoim kochankiem, smutnego i rozczarowanego, że ich dzisiejsze spotkanie nie miało nastąpić.

Kelce wyglądał na uspokojonego, gdy rozmawiał ze swoją ukochaną. Wydawał się całkowicie zajęty, a jego ponury wyraz twarzy był zupełnie inny od uśmiechniętej dumy, do której jego fani przyzwyczaili się, odkąd zaczął występować ze Swiftem.

być dla
Swift wpadła we wzruszenie podczas niedzielnego występu na żywo w Rio de Janeiro – jej pierwszego występu od tragicznej śmierci fana, który zginął podczas jej piątkowego występu
Ta zmiana pokrzyżowała plany kochanków, ponieważ Kelce miał nadzieję, że Swift będzie tam, aby go kibicować w poniedziałek, gdy Chiefs zagrają z Philadelphia Eagles
Ta zmiana pokrzyżowała plany kochanków, ponieważ Kelce miał nadzieję, że Swift będzie tam, aby go kibicować w poniedziałek, gdy Chiefs zagrają z Philadelphia Eagles
Travisa widziano w niedzielę wieczorem, zanim odebrał telefon od swojej kochanki, smutnego i zawiedzionego, że ich ponowne spotkanie nie miało nastąpić.
Kelce miał nadzieję, że Swift będzie tam dzisiaj, aby go dopingować, gdy Chiefs zagrają z Philadelphia Eagles
Kelce pocieszał i wspierał zapłakanego Szybkiego przed jego ważnym meczem w poniedziałkowy wieczór
DailyMail.com zauważył Travisa w poniedziałek rano, jak jadł kanapkę na śniadanie przed dzisiejszym meczem
DailyMail.com zauważył Travisa w poniedziałek rano, jak jadł kanapkę na śniadanie przed dzisiejszym meczem

33-letnia Swift ze łzami w oczach wróciła na stadion w niedzielę wieczorem, kiedy powiedziała fanom, jak bardzo ich kocha, i zadedykowała piosenkę 23-letniej Anie Clarie Benvides, fance, która zmarła na zatrzymanie akcji serca w piątek w tym samym upale, co widziałem, jak Swift przełożył sobotni koncert na dzisiejszy wieczór.

Ta zmiana pokrzyżowała plany kochanków, ponieważ Kelce miał nadzieję, że Swift będzie tam, aby go dopingować w poniedziałek, gdy Kansas City Chiefs zagrają z Philadelphia Eagles – w rewanżu o Superbowl i meczu, w którym Kelce zmierzy się z jego bratem Jasonem.

Warto przeczytać!  Meryl Streep, lat 73, jest nie do poznania w czapce naciągniętej na okulary przeciwsłoneczne w Nowym Jorku
Swiftie Ana Clara Benevides, lat 23, zmarła z powodu podejrzenia zatrzymania akcji serca podczas piątkowego koncertu w Rio

Zamiast tego do niego należało pocieszenie i wsparcie zapłakanego Szybkiego przed dołączeniem do jego zespołu w niedzielny wieczór.

Obecność Swift na poniedziałkowym meczu byłaby kolejnym dowodem na to, jak bardzo została przyjęta przez rodzinę Kelce, gdy klan okazał się silny, aby wesprzeć braci Jasona – rozgrywającego drużyny Philadelphia Eagles – i Travisa, którego rywalizacja między rodzeństwem jest niezwykła historia sukcesu w NFL.

Ale co więcej, ta podróż do Kansas City miała być pierwszym razem, gdy Kelce dzielił swój nowy dom z kobietą, którą najwyraźniej umieszcza w centrum swojego świata.

DailyMail.com może ujawnić, że Kelce wprowadził się teraz do domu wartego 6 milionów dolarów, który kupił w zeszłym miesiącu, mając na uwadze Swifta i ich wspólne życie.

Swift miał przylecieć do Missouri w poniedziałek po niedzielnym występie w Rio. Jednak przełożyła niedzielny występ na jeden dzień ze względu na obawy o bezpieczeństwo publiczności podczas rosnącego upału w Rio.

Zamiast z podekscytowaniem oczekiwać na jej przybycie, Kelce przybrał ponurą minę, samotnie załatwiając sprawy w niedzielę późnym rankiem. Ubrany w swobodny sposób, z którego stał się znany, w dres w moro i klapki, zatrzymał się, aby odebrać pocztę, zanim wjechał do luksusowego, zamkniętego osiedla, w którym teraz mieszka.

Podczas koncertu w Rio de Janeiro w piątkowy wieczór Taylor Swift miała trudności z oddychaniem w ekstremalnym upale wynoszącym 30°C.
Podczas koncertu w Rio de Janeiro w piątkowy wieczór Taylor Swift miała trudności z oddychaniem w ekstremalnym upale wynoszącym 30°C.
Travis i Taylor wyobrazili sobie, jak całują się po jej występie w Buenos Aires w Argentynie
DailyMail.com może ujawnić, że Kelce wprowadził się teraz do domu wartego 6 milionów dolarów, który kupił w zeszłym miesiącu, mając na uwadze Swifta i ich wspólne życie
Kelce uważał, że jego poprzedni dom w Kansas City był zbyt dostępny
Kelce w nowym wywiadzie powiedziała: „Przebywanie w jej towarzystwie i obserwowanie, jak mądra jest Taylor, było cholernie oszałamiające. Uczę się każdego dnia’

Kelce kupił tę rozległą posiadłość w zeszłym miesiącu, rozstając się z milionami, aby kupić trochę więcej prywatności dla Swifta, z którym, jak podają źródła, pragnie się ustatkować.

Według niezwykle popularnego Instagrama gwiazd i podcastu Deuxmoi, „bardzo mocno” mówi się o zaręczynach obu megagwiazd.

W zeszłym tygodniu słynny anonimowy gospodarz stwierdził: „Absolutnie nikt nie pozostaje w tej kwestii milczący. Poprosił już jej tatę o pozwolenie i już je udzielił.

Po „pocałunku słyszanym na całym świecie”, kiedy Swift zbiegła ze sceny w Buenos Aires w czekające ramiona Kelce stojącej za skrzydłami, Deuxmoi oświadczyła: „Oczekuje oświadczeń w okolicach swoich urodzin (13 grudnia) lub Bożego Narodzenia i chce to zrobić Zakończ tournée jako zamężna kobieta i zaraz potem załóż rodzinę.

Warto przeczytać!  Menedżerowie biznesowi z Hollywood w NKSFB pozywają o unieważnienie zakazów konkurencji - The Hollywood Reporter

Z pewnością nowa posiadłość Kelce’a w Kansas City, z którą ma kontrakt do 2026 r., po podpisaniu czteroletniego przedłużenia o 57 milionów dolarów w 2020 r., to pałac godny księżniczki popu.

Jest położony wśród lasów i bujnych, rozległych trawników z garażem na sześć samochodów dla wszystkich entuzjastów motoryzacji Kelce, oświetlonym kortem tenisowym, polem do minigolfa i kortem do gry w pikle na działce rozciągającej się na ponad trzech akrach odosobnienia.

Dla Kelce rodzina zawsze była najważniejsza – mama Donna nawet dołączyła do swoich synów, aby wziąć udział w reklamie zupy Campbell’s – a nowy pad to idealne miejsce na założenie własnego.

Fani Swift czekali na otwarcie drzwi stadionu olimpijskiego Nilton Santos na koncert jej Eras Tour pomimo fali upałów w Rio de Janeiro w sobotę, zanim występ został odwołany
Dziewczyna, która czeka przed stadionem na koncert, czuje się niedobrze z powodu wysokiej temperatury
Piosenkarka opublikowała szczerą wiadomość po przybyciu na stadion olimpijski Nilton Santos w ramach przygotowań do wydarzenia

I choć jego matka Donna (71 l.) przyznała w GMA, że jej syn „lubi uwagę, o ile jest w stanie to znieść”, dał też jasno do zrozumienia, że ​​niewiele cieszy go bardziej niż czas spędzany ze Swiftem.

W podcaście New Heights, który udostępnia swojemu bratu, Kelce ujawnił, że kiedy Swift podczas swojej wizyty musiał przełożyć występ w Buenos Aires z powodu burzy, on i ona „zostali w hotelu i w pewnym sensie trzymali się z daleka od siebie”.

Dodał: „Jest dumna, że ​​występuje pomimo pogody, deszczu i tym podobnych rzeczy, ale kiedy jest to niebezpieczne dla niej i wszystkich na sali, musisz zrobić, co musisz”.

Kiedy rzeczywiście wystąpiła na scenie na stadionie Estadio River Plate, z Kelce w tłumie, Swift dała swój najbardziej publiczny pokaz uczuć, jak dotąd, słodką zmianą tekstu na cześć Kelce przed tym pocałunkiem.

Otoczona na scenie tancerzami rezerwowymi Swift wykrzyknęła: „Karma to facet z Chiefs, który przychodzi do mnie prosto do domu”, zastępując oryginalny tekst: „Karma to facet na ekranie, który prosto do mnie wraca”.

W poniedziałek magazyn Wall Street Journal opublikował obszerny wywiad z Kelce, w którym ujawnił, że ktoś z zespołu Swifta pomógł ich założyć po tym, jak otworzył się po nieudanej próbie przekazania jej swojego numeru po występie Eras w Kansas City.

Warto przeczytać!  Jana Kramer łączy się z nowym chłopakiem po tym, jak były mąż zdradził z ponad 13 kobietami: „Czuję się inaczej”

„W jej kącie na pewno byli ludzie, których znała i którzy wiedzieli, kim jestem [who said]: Siema! Wiedziałeś, że nadejdzie? Miałem kogoś, kto grał Kupidyna” – powiedział Kelce.

Umówienie się na pierwszą randkę nie zajęło im dużo czasu, ale nawet Kelce, która na boisku zazwyczaj emanuje pewnością siebie, czuła pewne zdenerwowanie.

Kelce opisuje tę sytuację w następujący sposób: „Wszyscy wokół mnie mówią mi: „nie spieprz tego”, a ja, siedząc tutaj, mówię „tak, rozumiem”.

„Kiedy poznałem ją w Nowym Jorku, już rozmawialiśmy, więc wiedziałem, że możemy zjeść miłą kolację i po prostu porozmawiać, a to, co się wydarzy, będzie kontynuowane”.

Gwiazda NFL Travis Kelce opowiedział więcej o swoim burzliwym romansie z Taylor Swift
Travis i Taylor zrobili sobie wspólne zdjęcie w Nowym Jorku w październiku, kiedy ich związek był publiczny

Powiedział, że na początku martwił się, że popełni błąd: „To była dla mnie najważniejsza rzecz: upewnij się, że nie powiem niczego, co mogłoby odepchnąć Taylora”.

Ale najwyraźniej się dogadali, a Kelce opisuje Swifta jako „zabawnego” i „geniusza”.

„Bycie w jej pobliżu i obserwowanie, jak mądra jest Taylor, było cholernie oszałamiające. Uczę się każdego dnia” – powiedział.

Kelce powiedział, że on i Taylor zaśpiewali razem „Teenage Dirtbag” podczas wieczornej imprezy w jego domu w Kansas City.

„Na pewno było w tym trochę wina” – zażartował.

Kelce przyznała też, że sława Swifta nieuchronnie miała wpływ na jego życie i jest to coś, do czego się przyzwyczaja.

„Oczywiście nigdy nie spotykałam się z nikim, kto otaczał się taką aurą…. Nigdy się tym nie zajmowałem” – wyjaśnił Kelce. Ale jednocześnie od niczego nie uciekam.

„Wierność, jaką otrzymuje, jak bardzo każdego dnia przyglądają jej się lupy, paparazzi przed domem, przed każdą restauracją, do której chodzi, po każdym wysiadającym locie, a ona po prostu żyje i cieszy się życiem. Kiedy ona się tak zachowuje, lepiej, żeby to nie ja zachowywał się dziwnie.


Źródło