Żartobliwa uwaga Ravindry Jadei po tym, jak gwiazda CSK dołączyła do Rohit, Kohli w specjalnym klubie IPL: „Nie liczę…” | Krykiet

• 9 kwietnia, 2024
Żartobliwa uwaga Ravindry Jadei po tym, jak gwiazda CSK dołączyła do Rohit, Kohli w specjalnym klubie IPL: „Nie liczę…” |  Krykiet

Ravindra Jadeja zaaranżował komfortowe zwycięstwo drużyny Chennai Super Kings (CSK) nad dwukrotnym zwycięzcą drużyny Kolkata Knight Riders (KKR), gdy obrońcy tytułu zakończyli w poniedziałek swoją passę dwóch porażek na stadionie Chepauk. Doświadczony, wszechstronny zawodnik zmienił rewanż finału z 2012 roku w spotkanie z niewielką liczbą punktów na słynnym stadionie MA Chidambaram. Wychodząc naprzeciw gospodarzom, wszechstronna zawodniczka Jadeja pomogła CSK ograniczyć wynik KKR do wartości poniżej normy 137 na 9 w konkursie 20 overów.

Ravindra Jadeja dokonała szczególnego wyczynu, gdy były kapitan CSK dołączył do Rohita i Kohli w specjalnym klubie IPL (BCCI-PTI)

Meloniki Chennai Super Kings mieli rację po tym, jak kapitan Ruturaj Gaikwad wygrał losowanie i został wybrany do gry w kręgle w MA. Stadion Chidambarama. Zespół KKR poniósł wczesną porażkę, gdy Jadeja mocnym chwytem zakończył grę otwierającego Phila Salta po pierwszej piłce w starciu z małą liczbą punktów na stadionie Chepauk. Dołączając do strzelca furtki Tushara Deshpande w ataku na kręgle CSK, Jadeja skalpował kluczowe bramki Sunila Narine (27) i Angkrish Raghuvanshi (24) po grze w przewadze.

Odblokuj wyłączny dostęp do historii wyborów powszechnych w Indiach, tylko w aplikacji HT. Pobierz teraz!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brian Lara szczerze wypowiada się na temat debaty na temat liczby uderzeń prowadzonej przez Virata Kohli i wybiera pierwszą trójkę z Indii na Puchar Świata T20

Warto przeczytać!  Chelsea będzie „rywalizować z Man City o Jamala Musialę”, podczas gdy Blues będą chcieli „sprowadzić do Anglii dawny produkt młodzieżowy” po tym, jak stał się jedną z czołowych gwiazd Bayernu Monachium

„Nie liczę swoich połowów”: Jadeja rezygnuje z królewskiej uwagi

Co ciekawe, Jadeja również dwa razy wziął udział w wpisaniu swojego nazwiska do ksiąg metrykalnych. „Nie liczę swoich połowów” – powiedziała Jadeja popularnemu komentatorowi krykieta po tym, jak gwiazda CSK przypomniała sobie o swoim rekordzie IPL w przerwie w połowie rundy. Dla przypomnienia, Jadeja dołączył do swoich indyjskich kolegów z drużyny Virata Kohli i Rohita Sharmy w elitarnym klubie. Jadeja została czwartym Hindusem, który w IPL dokonał 100 połowów. W specjalnym klubie Jadeja jest tylko za Kohlim (110), Sureshem Rainą (109), Kieronem Pollardem (103) i Rohitem (100). Indyjski weteran otwierania ryb Shikhar Dhawan (98) jest następny w kolejce, aby ukończyć stulecie łowień w IPL.

Co wydarzyło się w meczu CSK vs KKR?

Mówiąc więcej o meczu, spinner CSK Jadeja po raz czwarty wygrał walkę z w formie Narine w kultowej rywalizacji IPL Chennai z Kalkutą. W szóstej rundzie Jadeja zafundowała KKR podwójną porażkę. Jedną sekundę później Jadeja pokonała Venkatesha Iyera (3) i w 8,2 overach zmniejszyła KKR do 85-5. Z ekonomią na poziomie 4,50, Jadeja wyłonił się jako wyróżniający się melonik drużyny Chennai Super Kings. Doświadczony indyjski wszechstronny zawodnik zdobył trzy bramki i stracił zaledwie 18 runów w czterech overach. Po 34 runach Shreyasa Iyera, który podniósł KKR jedynie do marnej sumy, CSK ukończył pościg w 17,4 overach i odnotował zwycięstwo siedmioma bramkami nad KKR.

Warto przeczytać!  Pięć dni do końca, pięć najlepszych momentów Hardika w barwach MI