Gray-New Gloucester/Polska uderza w St. Dom’s/Oak Hill

• 10 maja, 2024

GREY — W czwartek drużyna Gray-New Gloucester/Poland po emocjonującej pierwszej kwarcie pokonała St. Dom’s/Oak Hill w czwartkowym pojedynku lacrosse dziewcząt.

26ers strzelili osiem goli w pierwszych 12 minutach w zwycięstwie 15-6 nad Saints.

„W pierwszym kwartale mieliśmy ze sobą niesamowity kontakt, dzięki czemu mogliśmy wiedzieć, gdzie się znajdziemy” – powiedziała Emma MacMahon z Gray-New Gloucester/Polska. „Myślę, że tak właśnie wygląda sezon. Będziesz to rozwijał przez cały sezon, wiedząc, gdzie ludzie będą grać. To duża część naszego pierwszego kwartału; próbujemy go zaatakować.”

MacMahon zakończył mecz z czterema bramkami. Koleżanka z drużyny Amelia Foster zdobyła piątkę w meczu, w tym cztery w pierwszej kwarcie.

„Przystąpiliśmy do tej gry wściekli” – powiedział Foster. „To zwycięstwo naprawdę wiele dla nas znaczyło i jesteśmy gotowi na jutrzejszy mecz. Mamy nadzieję, że Fryeburg będzie na nas gotowy.”

W piątek 26ers (2-6) zagrają z Fryeburgiem (2-4).

St. Dom’s strzelił pięć z sześciu bramek w drugiej połowie.

„Zagrali znacznie lepszą drugą połowę i myślę, że zaczęli przenosić piłkę” – powiedział trener Saints Denis D’Auteuil. „Ogólnie rzecz biorąc, zespół rośnie i poprawia się w poruszaniu się piłką i trafianiu do siatki. Jestem naprawdę dumny z dziewcząt, ponieważ włożyłem w to mnóstwo wysiłku i ciężkiej pracy, aby dalej je szlifować.

Warto przeczytać!  bne IntelliNews - BLOG WISEGRADU: Rządy walczą z bankami centralnymi w Polsce i na Węgrzech

Foster otworzył wynik w pierwszej minucie i dał 26ers prowadzenie 1:0, po czym Anna Theriault wyrównała dla Saints tuż po dwóch minutach.

Samantha Poulin zaatakowała klatkę i dała 26ers prowadzenie 2-1. Foster strzelił kolejne dwa gole, w tym otrzymał podanie od Poulina, gdy miał okazję na wolnej pozycji.

„Zdobycie pierwszego gola, drugiego gola i trzeciego gola naprawdę nadało ton” – powiedział Foster. „To naprawdę dobre uczucie, ponieważ pokazuje przeciwnikowi, że jesteśmy gotowi, jesteśmy gotowi na nich i byliśmy gotowi jako zespół”.

„Mieliśmy kilka świetnych okazji i potrafiliśmy je wykorzystać” – powiedziała trenerka 26ers Melissa Anderson.

MacMahon i Christy Mason zdobyli po jednym trafieniu, zapewniając przewagę 6-1.

„W pewnym sensie widziałem zarówno szanse w otwartej siatce, jak i podania” – powiedział MacMahon. „Staram się zachować trzeźwy umysł i mieć oczy otwarte na czyje otwarte. Jeśli będę miał taką szansę. Muszę to wziąć.

Poulin strzeliła swojego drugiego gola po podaniu do siatki, po czym otrzymała podanie od Masona i strzeliła z bliska w siatkę.

Tuż przed końcem pierwszej kwarty Foster strzelił obok bramkarza Saints Abby Titus i objął prowadzenie 8-1.

Warto przeczytać!  Były premier Kaczyński mówi, że Polska potrzebowała oprogramowania szpiegującego, ale jego szczegóły nie interesowały

Hailey Carson z Gray-New Gloucester/Polska, która w pierwszej kwarcie zaliczyła asystę, strzeliła dwa pierwsze gole w drugiej kwarcie.

Foster zdobyła piątą bramkę, a kolejne bramki MacMahona dały 26ers prowadzenie 13-1 w połowie drugiej kwarty.

Foster i inni starterzy opuścili grę w połowie drugiej kwarty.

„Byłem podekscytowany faktem, że dostaną szansę inni gracze, którzy nie grają tak dużo” – powiedział Foster. „Aby dostać się do zespołu i zdobyć więcej możliwości i więcej doświadczenia. Szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi to; Kibicowałem im z linii bocznej i radzili sobie niesamowicie.

Zespół St. Dom’s/Oak Hill (0-8) miał w ostatniej minucie drugiej kwarty szansę na zdobycie wolnego miejsca, ale nie oddał ani jednego celnego strzału.

Saints stworzyli ofensywę na początku trzeciej kwarty, kiedy Emma Smith pokonała bramkarzkę rezerwy 26ers Lilah Thompson dwoma golami z rzędu i zmniejszyła deficyt do 13-3.

„Emma rozegrała świetny, naprawdę solidny mecz” – powiedział D’Auteuil. „Jest kapitanem i poprowadziła dzisiaj nasz zespół”.

Titus wyeliminował 26ers w trzeciej kwarcie, w tym bezpośrednio uderzając Masona w ostatnich sekundach tej kwarty.

Zespół 26ers strzelił gola na początku czwartej kwarty, kiedy MacMahon wykorzystała strzał z wolnej pozycji, co stanowiło jej czwarty wynik w rozgrywkach.

Warto przeczytać!  Pakiet pomocy USA podniósł Ukraińców na duchu

Smith strzeliła gola w ucieczce, kiedy jej strzał z odbicia pokonał Thompsona. Ava Martin pokonała Saints w ciągu 14:5.

Smith w swoim czwartym meczu zdobyła bramkę w niecałą minutę. Olivia Moore zapewniła drużynie 26ers przewagę 15-6.

„Wykorzystali pewne możliwości, jakie im daliśmy” – powiedział Anderson o Świętych. „To było dla nich dobrze zagrane. Wykorzystaliśmy to jako okazję do nauki dla tych graczy. Przeanalizujemy go i zobaczymy, jak możemy go ulepszyć.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.