„Dynamiczny i emocjonujący” Man Utd zasłużył na „minimum trzy rzuty karne” w meczu z Burnley

• 27 kwietnia, 2024

W tegotygodniowym wydaniu „Erik ten Hag mówi najgłupsze rzeczy” stwierdził, że Manchester United „jest jedną z najbardziej dynamicznych i rozrywkowych drużyn w lidze”.

W sobotnie popołudnie Czerwone Diabły straciły więcej punktów u siebie ze straszącym spadkiem Burnley, remisując 1:1.

Zeki Amdouni zdobył rzut karny w końcówce, który wykorzystał, aby anulować pierwszego gola Antony’ego w sezonie w Premier League.

Pomimo fatalnych wyników United w tym sezonie menadżer Ten Hag – który jest faworytem do zwolnienia menedżera najwyższej klasy – odważnie stwierdził, że jego zespół faktycznie „gra dobry futbol”.

Nie miał żadnych skarg na rzut karny przyznany przez Andre Onanę, ale odważnie stwierdził, że jego drużynie należało przyznać co najmniej trzy rzuty karne, bo oczywiście tak się stało.

Erik ten Hag wygłasza bzdury po remisie Man Utd z Burnley

„Ustawiliśmy się na zwycięskiej pozycji i przez długie okresy gry dominowaliśmy” – powiedział Match of the Day. Tylko w drugiej części pierwszej połowy straciliśmy kilka okazji, ale reszta meczu należała do nas. Byliśmy na zwycięskiej pozycji i oddaliśmy ją.

Warto przeczytać!  „Nie możesz dorównać Dhoniemu”: Shami krytykuje taktykę Hardika Pandyi w walce z GT, podczas gdy Tiwary spekuluje o wpływie „Sachina Tendulkara” | Krykiet

„To kara. Ale w drugim okienku widziałem co najmniej trzy kary.

„Sędziowanie jest naprawdę nierówne. Jeśli w zeszłym tygodniu przyjąłeś rzut karny przeciwko Aaronowi Wan-Bissace, dlaczego nie zrobił tego dzisiaj? Garnacho otrzymał co najmniej jeden rzut karny.

„Każdy zespół rezygnuje z szans. Ale kiedy to zależy od nas, jest to dziwne. Stworzyliśmy też mnóstwo sytuacji.

„Jesteśmy obecnie jedną z najbardziej dynamicznych i rozrywkowych drużyn w lidze. Grając dobry futbol, ​​stwarzamy mnóstwo okazji. nie było potrzeby tracić kontroli. Naprawiliśmy to w przerwie i druga połowa była znacznie lepsza.

Ponieważ zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów jest obecnie prawie niemożliwe, Ten Hag dodał: „Takie są fakty. Nie jest łatwo zająć czwarte miejsce, gdy jest się daleko w tyle. Musieliśmy wygrać.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni zdobywaliśmy zwycięskie pozycje, a potem je oddawaliśmy. Na tym etapie sezonu różnica jest zbyt duża.

Ten Hag dodał do Sky Sports: „Mocny początek gry. Mnóstwo okazji, po czym straciliśmy kontrolę w drugiej części pierwszej połowy. Burnley wrócił do gry i miał kilka okazji. Druga połowa była nasza, byliśmy na zwycięskiej pozycji i pod koniec oddaliśmy mecz.

Warto przeczytać!  Poradnik Magnusa Carlsena może pomóc Gukeshowi uporać się z natrętnym szaleństwem fanów w Indiach | Wiadomości szachowe

„Bardzo sfrustrowany. To nie powinno się zdarzyć. Stawiasz się w trudnym położeniu. Przez wiele faz meczu radziliśmy sobie bardzo dobrze, więc na koniec musimy zdobyć trzy punkty i zachować czyste konto. Na koniec oddaliśmy go ponownie.

„Ustawiamy się na zwycięskiej pozycji, grając dobry futbol – tworząc mnóstwo okazji, a potem oddawając je w końcowych minutach, jest to zupełnie niepotrzebne”.

Przynajmniej nie narzekał w tym tygodniu po wrześniowej porażce z Arsenalem.

Kompany o przetrzymywaniu Burnley przez Man Utd: „To jest piłka nożna”

Ten Hag upierał się, że Manchester United zdominował mecz, ale Burnley miał wiele szans na zwycięstwo.

Odnosząc się do dużej liczby okazji do zdobycia gola przez swoją drużynę, menadżer Clarets Vincent Kompany powiedział Mecz dnia: „To jest piłka nożna. Nie bez powodu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.

„Gdybyśmy we wszystkich momentach grali klinicznie, bylibyśmy daleko od strefy spadkowej. Nasza postawa była nienaganna, a poświęcenie dla zespołu również bez zarzutu. Old Trafford to zawsze trudne miejsce, na które warto się udać, wyciągamy pozytywne wnioski i miejmy nadzieję, że utrzymamy dobrą passę przed dwoma meczami na Turf Moor.

Warto przeczytać!  Riyan Parag rozbija Anricha Nortje z DC: 4,4,6,4,6; „Będę grał dla Indii za 2 lata” – twierdzi Irfan Pathan | Krykiet

CZYTAJ DALEJ: Manchester United nadal notuje dwa rekordy Premier League w tym sezonie